Bir mekânı hoş, rahat ve modern bir ortama dönüştürme sanatı olarak tanımlanan iç tasarıma meraklıysanız, estetiğin önemini, en ince detayın bile alanı tamamen değiştirebileceğinin farkına varmışsınızdır. Eğer bu tutkunuzu; evini, mutfağını stilize etmek gibi amaçlarla bir parça ilham arayanlar için ilgi çekici bir web sitesine dönüştürmek istiyorsanız, WordPress temaları sayesinde herhangi bir kodlama ya da uzmanlık gerekmeksizin dakikalar içinde kendi sitenizi oluşturabilirsiniz.

Bu nedenle bugün, iç dekorasyon, yenileme, aksesuar ve mobilya incelemeleri hatta iç mimarlık firmaları ve diy blogları için profesyonel görünen bir web sitesini kolaylıkla oluşturmanızı sağlayacak WordPress temalarına göz atıyoruz.

Yüksek kaliteli içerik geliştirdiğiniz ve güçlü hosting altyapısına sahip olduğunuz sürece daha fazla kişiye ulaşmanıza ve Google sıralamanızı yükseltmenize yardımcı olacak popüler dekorasyon temalarına göz attıktan sonra, sitenizin başarısı için en güçlü donanımlarla ve orijinal yazılımlarla WordPress’e özel sunucu ortamlarına sahip WordPress Hosting paketlerini incelemenizi öneririz.

Ekko

Ekko’nun; temiz, minimal, sofistike tasarımı, sitenizdeki tüm içeriğin hayranlık uyandıracak şekilde görünmesini sağlamayı hedefliyor. İsterseniz e-ticaret sitesine de dönüştürebileceğiniz tema, şık bir slider ve çeşitli animasyonlar dahil sosyal paylaşım butonları gibi işlevsel detaylarla dolu. Ekko’nun çok sayıda hazır şablonu arasından özellikle Home-Decor demosunu incelemenizi tavsiye ederiz.

Ambient

Ambient, hem dekorasyon fikirlerinizi hem de iç tasarım hizmetlerinizi çevrimiçi ortamda etkili bir şekilde tanıtmanıza yardımcı olacak birçok demo içeren güçlü bir WordPress teması. WordPress ile birinci sınıf dekorasyon sitesi oluşturmak isteyenler için ideal olan bu temanın hazır şablonları ve genel dizaynı oldukça çekici ve yüksek kalitede tasarım unsurlarına sahip.

Ambient’i kullanırken tipografi ayarlarını ve renkleri değiştirmek gibi detaylar için temaya entegre edilmiş olan WPBakery sayfa oluşturucusundan yararlanabilirsiniz. Tasarım danışmanlığı ya da ürün satışı için de kullanabileceğiniz tema; hazır iletişim formları, sosyal paylaşım düğmeleri ve WooCommerce desteği içeriyor.

Interico

Deokarasyon odaklı WordPress siteleri için ilgiyi hak eden bir diğer tema Interico. İç mekan tasarım ajansları, mimarlık stüdyoları, mobilya şirketleri ve trend dekorasyon fikirleri sunan siteler için tasarlanan temanın hazır şablonlarında; farklı sayıda sütun ve ızgara seçenekleri, çok sayıda başlık düzeni mevcut. Interico, ACF Pro ve RTL eklentileriyle uyumlu.

Chandelier

Web sitenizin felsefeniz, değerleriniz ve estetik anlayışınız hakkında benzersiz bir hikaye anlatmasını istiyorsanız, Chandelier’a göz atmanızı öneririz. Tasarımı başlı başına özgün, net ve şık animasyon efektleriyle birleştiren bu zarif tema, sitenizin konuklarında özel bir şey keşfetmek üzere oldukları hissini uyandırabilir. Tema çeşitli ekran boylarında sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmış durumda. WPBakery temaya ücretsiz olarak dahil edilen, sürükle – bırak özellikli popüler bir sayfa oluşturma eklentisi. Çeşitli infografik öğeleri ve görsel şelalesi kısa kodu gibi detaylarla dolu tema, sitesinde ürün satışı yapmak isteyenler için WooCommerce entegrasyonu içeriyor.

Amely

Piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra ThemeForest’ta e-ticaret temaları arasında en çok satan temalar arasına giren Amely, sadece dekorasyon için değil moda, güzellik, mobilya mağazaları gibi farklı amaçlar için de kullanılan klas bir WordPress teması.

Maison

Dekorasyon sitelerinde çoğu ziyaretçi tasarımları, aksesuarları ve mobilyaları mükemmel şekilde sergileyen şık bir dizayn arayışındadır. Maison da zarif tasarımıyla web sitenizin profesyonel görünmesini sağlayan şık dekorasyon temalarından biri. Maison’un herhangi bir e-ticaret sitesi için gerekli olan tüm özellikleri barındırması ve WooCommerce eklentisiyle uyumlu olması müşterileriniz için olağanüstü bir alışveriş deneyimi oluşturmanıza olanak tanıyor.

Tonda

Tonda; fikirlerinizi, incelemelerinizi veya ürünlerinizi listelemeniz için kullanabileceğiniz şık bir WordPress teması. Uzun uzun özelliklerinden bahsedebileceğimiz bu gelişmiş tema; genel tasarımı ve görünümü oldukça nötr olduğundan sanat, el sanatları, moda, aksesuar ve mücevher satışı gibi çeşitli hedef kitlelerine hitap eden siteler tarafından çokça tercih edilmekte.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website