Yılların eskitemediği ağaç süsleme geleneği son yıllarda da epey ilgi gören bir yılbaşı aktivitesi ve dekorasyon şeklidir. Yılbaşı ağacı nasıl süslenir diye merak ediyorsanız sizin için birkaç tüyo ve dekorasyon seçenekleri de mevcuttur. Öncelikle ilk yapmanız gereken şey hangi boyut ve ebatlarda bir ağaca sahip olmak istediğinize karar vermektir. Güncellenen stokları ile yepyeni yılbaşı ağacı ve süsleri için kendi tarzınıza uyum sağlayan bir modeli seçebilirsiniz.

Stilinizi yansıtabileceğiniz ve evinizin, ofisinizin enerjisine uyum sağlayacak olan ağaçlara göz atabilirsiniz. Tasarım anlamında içinize sinen bir ağacı süslemek sizin için de oldukça neşeli bir aktiviteye dönüşür. Bu sebeple yılbaşı teması yakalamak isteyenler için ilk yapılması gereken hayallerinizedeki ağaca kavuşmak olacaktır.

Ağacın yerini belirleyin!

Yılbaşı gecesini nerede geçireceğinize karar verdikten sonra ağacınızı konumlayacağınız noktayı da iyi belirlemelisiniz. Hem herkesin görebileceği hem de gece boyu size engel olmayacak bir noktada yer alması önemlidir. Ağacınızı koyacağınız yeri belirledikten sonra ise ağaç süsleme fikirleri ya da kendi hayalinizdeki görüntüyü netleştirip süslemenize başlayabilirsiniz. Pek çok ağaç süsleme seçeneği arasından kendi isteklerinize uygun olan ile hayal ettiğiniz görüntüye en yakın olan tasarımı gerçekleştirdikten sonra ise misafirlerinizi ağırlamak için hazırsınız demektir.

Yapay kar spreyi ile kış havasını yakalayın

Yılbaşının vazgeçilmezi olan kar, her dönemde 31 Aralık gecesinde denk gelmese de siz kendi kar ambiyansınızı kolaylıkla yaratabilirsiniz. Kar spreyi ile hem camlarınıza hem ağacınıza hem de isterseniz evinizdeki aynalara çeşitli semboller ve yazılar yazabilirsiniz. Kar spreyi nasıl kullanılır sorusuna gelindiğinde ise oldukça kolay bir kullanıma sahip olduğu söylenebilir. İstediğiniz tüm tasarımları yapmanız için uygun dokusu ve kolay temizlenebilme özelliği ile hem yılbaşı gecenizde sizi mutlu eder hem de ertesi gün temizliğinizde sizi yormayacak bir üründür. Bu sebeple gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Farklı renklerde yılbaşı lambalarını birlikte kullanabilirsiniz

Yılbaşı geceleri ışıl ışıl evler ve rengarenk ortamlar denildiğinde ilk akla gelen gecelerden bir tanesidir. Çam süsleme, hediyeleşme, lezzetli yemekler ve özenli kıyafetlerin yanı sıra ışıldayan lambaların ortama farklı bir hava kattığı yılın özel günlerinden bir tanesidir. Lamba gibi çeşitli dekoratif aksesuarlar ile hem ortamın havasını değiştirebilir hem de yeni yıl ruhunu kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Dilediğiniz tüm renklerden bulabileceğiniz lamba ve ışıklandırma seçenekleri her tarza hitap eden özellikleri ile size sunulur.

Yılbaşı süsü seçerken renk uyumuna dikkat!

Yeni bir yıla girerken bu özel, son gecede her şeyin kusursuz olmasını istiyor olabilirsiniz. Bunun için dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de renk uyumlarıdır. Her şeyin tam ve eksiksiz gözükmesini sağlayan renk eşleştirmelerini doğru yaparsanız tüm gece hazırladığınız ortamdan memnun kaldığınız neşeli bir akşam geçirebilirsiniz. Bu sebep ile yılbaşı dendiğinde ilk akla gelen renklerden olan kırmızı, yeşil ve beyaz tonlarını tercih edebilirsiniz.

Yeni yıl için dekorasyon fikirleri

Herkes tarafından merak edilen ve emek verilen yılbaşı süsleme seçenekleri her zevke ve tarza göre değişir. Kimisine göre çam ağacı süsleme amacıyla alınan dekoratif aksesuarlar küçük olmalı iken kimilerine göre gösteriş epey önemlidir. Bu noktada kendi tarzınızı belirlemelisiniz.

Yeni yıla gireceğiniz gecede nasıl bir ortam yaratmak istediğiniz de önemli ve yardımcı olabilecek bir sorudur. Eğer gösterişli ve büyük tasarımlar istiyorsanız daha abartılı ebatlardaki aksesuarları tercih edebilirsiniz. Minimal bir tarza sahip olanlar için de oldukça kibar seçenekler güncellenen stokları ile sizin zevkinize sunulur. Bu noktada dilediğiniz ürüne kolaylık ile sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website