Mutfak dekorasyonunu yenilemek için yapmayı planladığınız girişimlerden önce mutfak trendlerine göz atmanız sizlere yardımcı olacaktır. Ahşap materyalin ön planda olduğu naturel dekorasyonlardan mermer tezgahların dikkat çektiği şık ve modern dekorasyonlara kadar ilginizi çekebilecek daha birçok mutfak dekorasyonu trendini yakından inceleyerek kendi zevk ve isteklerinize uygun bir dizayn oluşturabilirsiniz. Yenilik arayanlar için renkli mutfak dolapları trendi ideal bir seçim olurken mutfakta enerjik bir görünüm yakalanmasını da sağlar. Etkileyici stilleri tek renk üzerinden uygulama trendi ise geleneksel duruşunu kaybetmeden mutfağınıza modern bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olur. Yeni trendleri Tekzen mutfak ürünleri eşliğinde deneyebilir, kendi tarzınıza hitap eden dekorasyonları kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

En Trend Mutfak Dolabı Renklerini Biliyor musunuz?

Her yıl yenilenen mutfak dekorasyonu trendleri içerisinde ilk dikkat çeken unsur dolap renkleri olur. En trend mutfak dolabı renkleri arasında kahverengi, lacivert, zümrüt yeşili, siyah ve mürdüm eriği tonları ön plana çıkar. Koyu renk mutfak dolapları, lüks ve dikkat çekici tasarımlara vurgu yapan bir trend olarak karşınıza çıkar. Metal detaylarla zenginleştirilen koyu renkli mutfak dolapları, şık görünümü ile zamansız bir dekorasyonu sizlerle buluşturur. Mutfak mobilyası denilince akla ilk gelen mutfak dolaplarında sıklıkla uygulanan bir diğer trend ise çift renk kullanımı olur. Alt ve üst modülde farklı renklerin kullanıldığı çift renk trendinde genellikle kontrast renkler tercih edilir. En trend renklere göz atarak kendi tarzınıza uygun dekorasyonu oluşturmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Mutfak Tekstil Ürünlerinde Trendi Yakalayın

Mutfak tekstili ürünleri, dekorasyonun en önemli unsurlarından biri olarak karşınıza çıkar. Masa örtülerinden mutfak önlüklerine kadar hem estetik hem de işlevsel açıdan önem arz eden daha birçok tekstil ürünü seçiminde trendi yakalamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sandalye minderleri söz konusu olduğunda çift renkli ve çizgi desenli modellerin yükselişte olduğu görülür. Masalarınızı süsleyen runner modellerinde ise doğal materyaller ön plandadır. Yüzde yüz doğal hasır el örgüsü runnerlar, zamandan bağımsız bir dekorasyon oluşturmak için ideal bir seçimdir. Masa örtüsü modellerinde trendi yakalamak istiyorsanız seçiminizi piti kareli örtülerden yana kullanabilirsiniz. Sandalye minderlerinden mutfak önlükleri modellerine kadar tekstil alanında ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri kendi zevkinize ve yeni trendlere uygun seçmek mümkün!

Mutfak Tezgahı Seçiminde Bunlara Dikkat Edin!

Mutfak tezgahı seçiminde trendi ve hayalinizdeki estetik görünümü yakalamak istiyorsanız renk ve materyal tercihinize dikkat etmelisiniz. Ahşap ve mermer tezgahlar, son yıllarda yükselişte olan ve mutfağına doğal dokunuşlar yapmak isteyen kullanıcıların tercihi olan modeller arasında yer alır. Ahşap materyalin doğal renk tonlarının yansıması ile beraber mutfak dekorasyonunuzda yer verebileceğiniz ahşap raflar da zengin bir görüntüyü kaçınılmaz kılar. Mermer tezgah seçimine karar verdiyseniz renk uyumunu göz önünde bulundurarak dekorasyona ekleyebileceğiniz bar taburesi modelleri, bütüncül ve şık bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır.

Doğallığın Ön Planda Olduğu Mutfak Gereçleri

Mutfak gereçleri kategorisinde yer alan ürünleri seçerken doğallığın ön planda olduğu modellere yönelerek yeni trendleri deneme fırsatı bulabilirsiniz. Saklama ve düzenleme gereçleri içerisinde dikkat çeken doğal ahşap renk tonlarına göz atabilir, sofra ürünlerinde seçiminizi sadelikten yana kullanabilirsiniz. Mutfak eldiveni ve önlüğünden tencere setlerine kadar mutfak dekorasyonuna

girişmeden önce karar vermeniz gereken tüm eşyalara kaliteli ve uygun fiyatlarla sahip olmak için doğru adrestesiniz. Tekzen ile sizlere sunulan geniş ürün yelpazesi sayesinde yeni trendleri yakalamanızı sağlayacak tüm eşyalara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website