VitrA, kullanıcısına evin her noktasında tarza has dokunuşlar yapma imkanı sunuyor. Her detayı özenle tasarlanan lavabo modelleriyle ıslak alanları hem ihtiyaca hem de genel dekorasyon koduna uygun bileşenlerle buluşturuyor. Özgün tasarım çizgileriyle alanlara farklı bir hava katarken diğer banyo unsurlarıyla hoş bir uyum yakalayan lavabolar; kare, oval ve yuvarlak hatlara sahip. Koleksiyonlar; etajerli, tezgah üstü, tezgah altı, ayaklı, çanak, monoblok ve yarım tezgah formları ile kullanıcısına dilediği modeli özgürce seçme olanağı tanıyan geniş ürün gamıyla da dikkatleri çekiyor. 40 santimetreden başlayarak artan ebatlarsa her boyuttan alana estetik ve şık dokunuşlar yapmanızı sağlıyor. VitrA’nın kullanıcısına inovatif çözümler sunan lavabo modelleri ıslak alanlarda modern ve teknolojik bir atmosfer yaratmaya hazır. Siz de kaliteden ödün vermeyen duruşunuzu stilinizi yansıtan dekorasyon şifrelerine VitrA koleksiyonları ile işleyebilirsiniz.

Heykelsi Duruşlarıyla Beğeni Toplayan Lavabo Modelleri

VitrA koleksiyonların yer alan her bir parça fonksiyonelliğin yanında estetik duruşuyla da ön plana çıkıyor. Yaşam alanlarının kalitesini her yönüyle yükseltme vizyonuyla ilerleyen VitrA lavabo kreasyonları da bu felsefeye uygun olarak tasarlanıyor. Kreasyonlar arasında çağdaş tasarım şifrelerini fütüristik bir yaklaşımla yorumlayan yenilikçi parçalar da var. Monoblok gövde içerisine yerleştirilen inovatif sistemlerle lavaboları mobil parçalara dönüştüren tasarımlar kullanıcısını özgürleştiriyor. Klasik sevenlerin favorisi ise kaliteli materyali kare ve yuvarlak formlu lavabolara dönüştüren kreasyonlar. Duvara monte sistemler alandan tasarruf sağlarken yüzeylere yerleştirilmiş bir sanat eseri algısı yaratıyor. Havluluklu, etajerli, ahşap panelli ve raflı sistemlerin farklı varyasyonlarını sunan lavabo modelleri şık armatürlerle tamamlanıyor.

Hijyen Standardını Üst Seviyeye Taşıyan Banyo Lavabosu Çeşitleri

VitrA tasarımlarına üstün hijyen standartlarını işlemeyi de ihmal etmiyor. Banyo lavabo ve klozet sistemlerinde kullanılan VitrA Hygien teknolojisi doğrultusunda tüm yüzeyler bakteri oluşumunu önleyen özel bir materyal ile kaplanıyor. Seramik yüzeyleri saran özel bileşenlerle suya itici bir güç kazandıran VitrA Clean teknolojisi her kullanımda hızlı ve etkili temizlik olanağı sunan bir sistem. Hijyen parametrelerinin her detaya işlendiği koleksiyonların klozet modellerinde ise deterjan hazneli Fresh ve mikropların kanallarda barınmasına engel olan Rim-ex teknolojisi kullanılıyor. Seçkin kullanıcılarının yaşam alanlarında hijyen seviyesini en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan VitrA lavabo sistemleri 40 santimetreden başlayan ve 130 santimetreye kadar çıkan boyutları sayesinde her kurguya uyum sağlayabiliyor.

VitrA Koleksiyonlarıyla Alanları Dilediğiniz Şekilde Kurgulayın

VitrA lavabo modellerinde etajerli, ahşap panelli, dolaplı, hazneli, ayaklı, tezgah üstü, tezgah altı ve duvara monte gibi farklı fonksiyonellikte parçalar; kare, oval ve yuvarlak formlarla buluşuyor. Koleksiyonlarda geniş alanlar ve ebeveyn banyolarında sık sık tercih edilen ikili kurgulara yer veriliyor. Yarım tezgah sistemler duvara monte hissi yaratırken, tezgah üstü modeller şık bir platforma yerleştirilmiş bir eser algısı yaratıyor. Retro tarzın temsilcisi Neo koleksiyonunda lavabolar zarif ayaklı dolaplarla tamamlanıyor. Pastel tonların ağırlıkta olduğu koleksiyonun renk skalası ise oldukça etkileyici. Çocuklara özel dikkat çekici renk ve tasarımları ıslak alanlara taşıyan Sento koleksiyonu insanın içine neşe dolduruyor. Özel boyutları sayesinde çocukların banyo tecrübelerini daha zevkli ve uyumlu hale getiren Sento, alanlara enerji katan bir koleksiyon. Daha cesur adımlar atmak isteyenlerse mat, bej, mat beyaz, beyaz ve vizon tonlarının yer aldığı Outline koleksiyonuna yöneliyor. Çanak tarzı lavaboları özel formlarla buluşturan koleksiyon oldukça etkileyici. Farklı boyutlardaki dikdörtgen, yuvarlak ve oval lavabolara klasik çizgileri taşıyan Geo koleksiyonu ise zamansız. Tüm bunların yanında farklı tarzları temsil eden VitrA koleksiyonlarında taş gri, mat beyaz, bej, vizon ve altın tonlarındaki parçalar ıslak alanlarda açık renk tercih etmek isteyenlerin beğenisini topluyor.

Koleksiyonlarda yeşil, terracota, mavi, turkuaz ve yosun yeşili gibi alanlara enerji katacak pastel tonlara rastlamak da mümkün.

Siz de tarzınızı ortaya çıkaran dekorasyon fikirlerini VitrA koleksiyonlarıyla hayata geçirebilirsiniz. Kalite odaklı tasarım anlayışı ve yenilikçi vizyonu ile ıslak alanları yeniden yorumlayan parçalarla yaşam standartlarınızı yükseltebilirsiniz. Farklı koleksiyonlar ve değişen lavabo fiyatları arasından seçim yapmak ve ürünleri incelemek için dilediğiniz VitrA mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website