24 saat süresince aktif olan koku duyusu, psikolojinizi de etkilediği için bulunduğunuz ortamların ferah bir kokuya sahip olması önemlidir. Hem yatak odası hem de diğer yaşam alanlarınız için farklı oda kokusu seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Oda parfümü, oda spreyi, çubuklu oda kokusu ya da kokulu mum seçenekleri arasından farklı aromalara ulaşabilirsiniz. Yataş Bedding güvencesi ve kalitesiyle, doğal alkolden üretilen birbirinden güzel koku seçeneklerini yaşam alanlarınıza taşıyabilir, tertemiz ve ferah ortamlar yaratabilirsiniz.

Her Ürünün Yayılım Süreci Farklıdır

Yaşam alanınızda taze kokular elde etmek için kokulu mum ya da oda parfümü kullanabilirsiniz. Her koku ürünü, farklı koku yayma özelliğine ve süresine sahiptir. İhtiyaç duyduğunuz koku yoğunluğunu göz önünde bulundurarak oda kokusu türlerini tercih edebilirsiniz. Böylece huzurlu ve sakin yaşam alanlarına imza atabilirsiniz. Yatak odası için daha yumuşak kokular tercih ederken mutfak için daha keskin kokulardan yararlanabilirsiniz. Yaşam alanınızın temasına göre çok sayıda aromadan yararlanabilirsiniz.

Kokulu Çubuklar ile Dekoratif Mekanlar Tasarlayın

Kokulu çubuk kullanarak yaşam alanlarının atmosferini değiştirme geleneği Hindistan’dan yayılmıştır. Bu geleneği siz de yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Kokulu çubuklar ile ortamdaki kokuları dengeleyebilir, tertemiz ve ferah yaşam alanları yaratabilirsiniz. 100 ml kapasiteli çubuklu oda kokusu seçenekleri 45 gün kadar taze ve ferah bir ortamla buluşmanızı sağlar. Mekanın özelliğine ve kişisel zevklerinize göre pek çok aromadan yararlanabilirsiniz. Yataş Bedding’in Sandalwood, Amore, Amber, Powder ve Ocean Aqua kokuları ile huzurlu ve tertemiz yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Çubuklu oda kokusu seçenekleri, kokunun dengeli bir şekilde aşamalı yayılmasını sağlar. Ortamdaki koku yoğunluğu mükemmel bir şekilde dengelendiği için yaşam alanınızdaki stres faktörlerini azaltabilirsiniz. Odanızdaki koku yoğunluğunun uzun süre devam etmesi ürünü doğru bir şekilde kullanmanız oldukça önemlidir. Öncelikle kokulu çubuk şişesindeki mantar tıpayı sağa ve sola çevirerek çıkarmanız gerekir. Daha sonra kutunun içerisinde bulunan özel çubukları şişenin içerisine yerleştirmelisiniz. Çubukların kokuyu emip tüm ortama koku yayılabilmesi için 48 saat gerekir. Bu süreden sonra çubukları ters bir şekilde şişeye yerleştirmelisiniz. Ortalama iki günde bir çubukları ters çevirerek ortamdaki koku yayılımının etkili bir şekilde sürmesini sağlayabilirsiniz.

 

Sprey Kokular İhtiyaç Duyduğunuz Her An Sizinle

Kokulu çubuklu oda kokusu seçeneklerinin sprey formlarını da tercih edebilirsiniz. Sprey oda kokusu seçeneklerinin farklı aromaları ile yaşam alanlarınıza canlılık ve ferahlık kazandırabilirsiniz. Doğal alkolden üretilerek elde edilen Yataş Bedding’in sprey oda kokusu seçenekleri, sadece yaşam alanlarınızı tazelemekle kalmaz. Bu ürünleri pek çok kumaş üzerinde de kullanmanız mümkündür. Giysi, koltuk ve yatak örtüsü gibi eşyaların üzerine uzak bir mesafeden püskürttüğünüz oda kokuları, ferah ortamlar yaratmanıza yardımcı olur. 400 ml’lik sprey oda kokusu seçeneklerini uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Böylece yaşam alanlarınıza taze bir hava kazandırabilirsiniz. Kötü kokularda uzak yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Sprey oda kokusu çeşitleri, odanın büyüklüğüne göre bir iki kez sıkılabilir. Bu kokular sayesinde birkaç saat boyunca hoş kokuların sardığı yaşam alanları ile buluşabilirsiniz. Oda kokusu aromalarını yatak odası gibi yaşam alanlarınızda tercih edebilirsiniz. Böylece huzurlu bir ortam yaratarak uykuya dalma sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Kaliteli ve konforlu bir uyku süreci geçirmek için sprey ürünlerden yararlanabilirsiniz. Sizde pozitif duygular kokulara yönelerek keyifli bir uyku süreci geçirebilirsiniz.

 

Koku Setleri ile Yaşam Alanlarınıza Tazelik Katın

Kokulu mumlar ile çubuklu oda kokusu seçeneklerinden oluşan koku setleri, yaşam alanlarınıza tazelik ve ferahlık katar. Set halinde kullanılan ürünler, ortamdaki koku yoğunluğunun uzun süre devam etmesine yardımcı olur. Yataş Bedding’in koku setlerini kendiniz de kullanabileceğiniz gibi sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Doğal alkolle üretilerek elde edilen koku setlerinde yer alan kokulu mumlar yaklaşık 20 saat kadar yanarak mekana hoş aromalar yayar. Çubuklu oda kokusu ise 100 ml’dir. Bu ürünleri raf ve sehpa gibi alanlarda sergileyerek şık aksesuarlara da sahip olabilirsiniz. Mekana hoş aksesuarlar kazandırdığınız gibi yaşam alanınızdaki kötü kokuları da uzaklaştırmış olacaksınız. Yataş Bedding’in farklı oda kokusu seçenekleri ile yaşam alanlarınıza taptaze ve ferah kokular kazandırabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun koku ürünlerini hemen sepete ekleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website