Evim yada kendi ihtiyaçlarım için sıkça uğradığım ve her satın aldığım ürününü memnuniyetle kullandığım tchibo.com’da bu kez aldıklarımı ve favorilerimi sizinle paylaşmak istedim..

Melamin kesme tahtalarıyla başlayalım. Benim evde kullandığım kesme tahtası ahşap olduğu için çok koku siniyor ve yeterince temizlenmediğini hissediyorum. Bunlar ilk sepete attıklarım oldu. İpek de artık bana mutfakta yardımcı olduğu için eğlenceli olur diye düşündüm..

Gördüğüme en sevindiklerimden biri de bu önlük! İpeğin henüz haberi yok, bir tavşan delisi olarak sanıyorum ki çok sevecek 🙂

Tchibo kurulama bezlerinin gerçekten o kadar kaliteli bir kumaşı var ki, geçtiğimiz kış yılbaşı temalı 3’lüsünü alıp kullanmaya başladım. Defalarca yıkanmasına rağmen kumaşlarında hiçbir bozulma, incelme yada yırtılma olmadı. Hep elimin altında. Bu deseni de harikaymış.

Plastik ve sevimsiz bulaşıklıklardan sıkıldıysanız belki bu hoşunuza gidebilir 🙂

Hemen her yerde bulabileceğiniz çamaşır makinesi fileleri de hayat kurtaran ürünlerden.. Ben yine buradan aldıklarımı severek kullanıyorum.

Dışarıda olduğum zamanlar yanımdan ayırmadıklarımdan. Koku yapmıyor ve bana yetecek kadar yiyecek alıyor.

Yiyeceğini benim gibi yanında taşıyanlar için şiddetle tavsiye olunur 🙂

Düzen delisi bir insan olarak en sevdiklerimden. Aslında gözlük kabı olarak geçiyor ama ben onu takılarım için kullanıyorum. Kalitesine bayılıyorum.

Gözümü alamadığım tatlı tabaklarından. Bizim evde yeterli tabak olduğu için almadım ama belki sizin ihtiyacınız olabilir diye ekliyorum..

Önemsiz gibi duran ama bence en başarılı ürünlerinden. Mandalların dahi bir düzeni olmalı bence dağılmamalı. Bunu o yüzden seviyorum!

Tüm favori ürünlerimi tchibo.com’da bulabilirsiniz! Sizin favoriniz hangisi?

2 thoughts on “Tchibo’dan evime hangi ürünleri seçtim?

  1. Merhaba Zeynep hanım . Ben hiç memnun kalmadım bı üründen bahsedecegim. Tchibo üzmez diye düşünüp spiral ve spagetti şeklinde kesen sebze soyacagi aldım.jalentras gibj bişey Ama çok fena çıktı emniyetsiz kullanışsız. Böyle bi ürün kullanıyor ve öneriniz varsa sevinirim. Bir de memnun kaldığınız bıçakları merak ediyorum.eziken domateslerden muzdaribim.

    • öZLEM HANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YORUMUNUZ İÇİN, BEN BIÇAK OLARAK SÜRBİSA MARKASINI TAVSİYE EDECEĞİM SİZE. inANILMAZ MEMNUN KALIRSINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website