Gün ortasında rahat bir mola vermenin veya tüm hareketliliği ile geçen bir güne nokta koymanın en doğal yolu, bizi huzurlu hissettirecek bir uykuya dalabilmektir. Huzurlu uykunun gerekliliklerinden biri ise konforlu bir yastıktır. Uykuya dalabilmeniz ve kesintisiz bir uyku yaşayabilmeniz için ön plana çıkan yastıklarda bu garantiyi size memnuniyetle sunan Yataş Bedding, konforunuz için en az yatağınız kadar önemli olan yastığınızı bulmanız için geniş bir yastık koleksiyonuna sahiptir. Eğer mevcut yastığınızla ilk temasınızdaki hissiniz olumsuz ise veya başınızı koyduktan kısa süre sonra bir rahatsızlık hissediyorsanız, kaliteli bir uyku deneyimi için gerekli şartlar uygun değil demektir. Yataş Bedding, sizi bu rahatsız durumdan kurtaracak yastık seçenekleri ile doğru yastık seçimini yapmanızı sağlar.

 

 

 

Sıcak Yaz Gecelerinde Uykunuz Bölünmesin

Sıcak yaz günlerinde uyumakta çok zorlanıyorsanız, terletme yapmayan modeller arasından rahatlıkla seçiminizi yapabilirsiniz. Yataş Bedding’in Bambu modeli, %20 doğal bambu içeriğiyle sizi gece boyunca hiç terletmez. Comforel Eco model ise boncuk elyaf dolgulu yapısıyla hava alarak terlemeyi engeller. Bu ürün ayrıca ekolojik ürün sertifikasına da sahiptir. Hava alan başka bir model arıyorsanız spiral yapılı elyafı ile kabarık ve bulutsu bir görünüme sahip olan Dacron Quallofil Air’i de seçebilirsiniz. Dacron Quallofil Air modeli, %33 oranda hava barındırarak ısı geçişini önemli seviyede engeller. Böylece oluşan mikro iklim ile rahat bir uyku geçirebilirsiniz. Isı etkisiyle harekete geçen mikro kapsüllere sahip Dacron Climarelle yastık serisi de yaz aylarında serinletici etki yaratarak sıcağa bağlı uyku bölünmelerinin önüne geçer. Eğer her mevsime uygun bir ürün arıyorsanız, deve tüyü yastık yaz aylarında terlemeyeceğiniz, kış soğuğunda ise hiç üşümeyeceğiniz bir uyku deneyimi sunar.

 

 

Sağlığınıza Önem Veren Tasarımlar

Yastıklar, boyun ve baş bölgesini desteklemiyorsa sağlık sorunlarına neden olur. Yataş Bedding, geliştirdiği ortopedik yastık çeşitleriyle kullanıcılara sorunsuz bir uyku ortamı yaratır. Visco malzeme kullanılan Yataş Bedding visco yastık modelleri baş, boyun ve omuz bölgesinin şeklini alarak maksimum konfor sağlar. Bu sayede omurganızı doğal bir şekilde destekleyerek olası ağrıların önüne geçebilirsiniz. Zararlı kloro floro karbon (CFC) maddesini barındırmayan Yataş Bedding ürün grubunda Dr. Night Visco, Tesla Sleep Visco ve Visco Therapy serisi gibi ürünler, sağlığınıza oldukça önem verilerek ve teknolojinin son gelişmelerinden faydalanılarak oluşturulur. Omurga destekleyici yastıkların yanında mide rahatsızlığı bulunan hastalar için özel olarak geliştirilen reflü yastığı, özel açılı tasarımı sayesinde mide asidinin yemek borusuna akışını engeller.

Yataş Bedding ürünleri, gündelik hayatın stresinden kurtulmanın da sağlığınız için ne kadar önemli olduğunu bilir. Gün boyu vücudunuzda biriken statik elektriği uzaklaştırmak amacıyla karbon tel takviyesine başvuran Yataş Anti Stress yastık, böylece güne daha dinç ve pozitif bir başlangıç yapabilmenizi sağlar. Benzer amaçla manyetik ipliklerle örülmüş olan Tesla yastık modeli ise hem stresinizi azaltır hem de körüklü tasarımıyla baş ve boyun bölgenizi destekler.

 

 

Hem Çocuklar Hem Yetişkinler İçin İdeal Yastık Modelleri

Yataş Bedding yalnızca yetişkinler için değil, çocuklar için ürettiği yastıklar için de sağlığı gözetir. Dacron 95 modeli, 95 derece sıcaklıkta yıkanabilen tek yastık olma özelliği ile yastığınızı bakterilerden tamamen arındırmanızı ve miniklere hijyenik bir uyku tanımanızı kolaylaştırır. Dacron Hollofil model, elyaf dolgulu, Allerban teknolojisine sahip yastıklarla da olası alerjik reaksiyonları ve solunum rahatsızlıklarını engelleyebilirsiniz.

Tüm ürün çeşitlerine kolayca ulaşarak yastık fiyatlarını da görebileceğiniz Yataş Bedding internet sitesi, çeşitli kampanyalar ve cazip ödeme fırsatları ile daha ekonomik online alışveriş olanağı tanır. Dilerseniz sizin için en uygun olan yastığı hızlı bir şekilde satın alarak üç iş günü içerisinde kargo aracılığıyla da edinebilirsiniz. Sağlıklı ve huzurlu bir uyku deneyimi için yastık alışverinize hemen başlayın.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website