Evinizde bir tane bile koltuk olmadığını düşünün. Oturup dinlenebileceğiniz bir dekorasyon elemanı olmadığında, kendinizi en rahat hissettiğiniz yaşam alanının bile kabus gibi bir mekâna dönüştüğünü göreceksiniz. Sadece evinizle sınırlı kalmayın. Aynı durum iş yeriniz için de geçerli. Öyleyse, dört bir yanda severek kullandığımız koltuk modellerinin yaşam alanlarımızın vazgeçilmez ürünü olduğunu söyleyebiliriz. Günlük hayatımızda bu kadar önemli bir yere sahip olan bu ürünlerin, dekorasyondaki etkisi ise asla yadsınamaz. Peki, hem konfor hem de estetik açısından size ve evinize en çok uyan modeller hangileri? Aslında bu soruyu cevaplamak için tek yapmanız gereken, Enza Home’un ürün gamına göz atmak. Çünkü, farklı renk ve desen seçenekleri ile onlarca alternatifin aralarında bulunduğu Enza koltuk takımı modelleri, hem evde hem de iş yerinizde ihtiyacınız olan konfor ve şıklığı bir arada önünüze sunmayı başarıyor. Gelin, bu birbirinden güzel koltuk modellerinin özelliklerine birlikte göz atalım.

 

Spor Şıklığı Sevenler için Enza Home’dan Konfor Köşesi

Modüler olma özelliği sayesinde aynı ürünü farklı formlarda kullanmanıza imkan tanıyan köşe koltuklar, büyük/ küçük her türlü mekânda rahatlıkla kullanılabiliyor. Geniş ve kalın minderleri, modern ve yalın tasarımlarıyla bulunduğu mekâna sportif bir yorum getiren köşe takımları, aynı zamanda sağladığı konfor ile rahatına düşkün olanların favorisi haline geliyor. Enza Home’un ürün gamında yer alan bu tip modüler ürünlerde köşe, ikili, tekli gibi farklı modül seçenekleri bulunuyor. Bu sayede koltuğunuzu dilediğiniz gibi uzatıp kısaltmak size kalmış. İsterseniz modül sayısını artırarak, standart olarak satışa sunulan ürünlerden çok daha büyük bir koltuğa sahip olabilirsiniz. Bazı köşe takımlarında yer alan puf veya sehpalı puf modüllerinden de istediğiniz sayıda satın alarak oturma grubunuzu çok daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Köşe koltuk satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, ürünün sağ kollu mu yoksa sol kollu mu olduğu. Bu anlamda iki alternatif için de farklı modül seçenekleri bulunan Enza Home köşe koltuk modellerine göz atarak seçiminizi yapabilirsiniz.

 

 

Enza’nın Birbirinden Şık Salon Takımı Modelleri ile Gösterişli Salonlar

Salon dekorasyonunun tarzını belirleyen en önemli unsur, yapmış olduğunuz koltuk seçimleri. Siz de dekorasyonuyla fark yaratan, ihtişamlı bir salona sahip olmak istiyorsanız; seçiminiz klasik tasarımlardan yana olmalı. Oval çizgilerin hüküm sürdüğü, kapitone detaylarla bezenmiş, kıvrımlı ayaklara sahip Enza Home koltuk takımı seçenekleri, bu anlamda tüm beklentilerinizi karşılamaya yetecektir. Zarif ayak tasarımları ile klasik stili çağrıştıran dekoratif detayları birleştiren, Enza koltuk modelleri sayesinde salonunuzda görkemli bir hava yaratabilirsiniz. Beğendiğiniz modeldeki üçlü, ikili kanepe takımlarını aynı veya farklı renklerde tercih edebileceğiniz gibi; dilerseniz farklı modelleri bir arada kullanarak özgün bir dekorasyon stili de oluşturabilirsiniz.

 

Koltuk Takımına Renk Katan Dekorasyon Önerileri

Düz renkli bir oturma grubu tercih ettiyseniz, mekân genelinde dekorasyona hareket katmak için farklı renk ve desenlerdeki kırlentlerden yararlanabilirsiniz. Koltuk kumaşında seçmiş olduğunuz renk ile kontrast oluşturacak düz renkli bir kırlent bile mekânın tasarımını farklı bir boyuta taşıyacaktır. Bunun yanında köşe, ikili veya üçlü takımlarınızı farklı tasarımlardaki berjer modelleriyle de kombinleyebilirsiniz. Modern bir koltuk takımını klasik tarzdaki berjerlerle bir arada kullanıp, dekorasyonda retro etkisi yaratabilir; konuklarınızı yapmış olduğunuz cesur dekorasyon hamleleri ile şaşırtabilirsiniz. Bu anlamda, çok sayıda farklı kombinasyonlar üretebileceğiniz koltuk modeli, Enza Home’un ürün gamında mevcut.

Zamansız detaylardan oluşan tasarımıyla uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz, ergonomik, estetik ve kullanışlı koltuk modelleri Enza Home’da sizleri bekliyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website