Nevresim takımı, hem rahat bir uyku hem de yatak odasının görünümü açısından oldukça önemlidir. Evine özen gösteren herkesin dikkatle seçtikleri bu ürünler, yatak odanızdaki mobilyaları, perdeleri ve halıları tamamlayıcı niteliktedir. Ev tekstili sektöründe hizmet veren Hibboux ise, nevresim takımı konusunda size pek çok seçenek sunar. Odanız hangi konsepte sahip olursa olsun, kendinize en uygun olan nevresim takımını Hibboux ürünleri arasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Uyku kalitesini artıran ürünlerinde tasarımları ile öne çıkan Hibboux, tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımları ile tüm ihtiyaçlarınıza en iyi yanıtı verir.

Yatak Odanızın Tasarımına Göre Farklı Seçenekler

Hibboux, nevresim takımlarında geniş model seçeneğine sahiptir ve bu sayede farklı tarzlara hitap eder. İster klasik çizgileri ister de modern tasarımları Hibboux nevresim takımları arasında bulabilirsiniz. Ayrıca, markanın nevresim takımı modelleri, dönemin trendlerini üzerinde taşır. Bu takımların üzerinde; çizgi deseninden yıldız şekillerine kadar pek çok farklı motif yer alır. Motifler, emprime tasarım olacak şekilde nevresimlere uygulanır. Hibboux nevresim takımı modelleri farklı renklere sahiptir. Favori renginizle süslenmiş nevresim setini Hibboux’ta bulabilirsiniz. Nevresim takımları arasında yetişkin kullanıcıların yanı sıra minikler için de ürünler bulunur. Little Hibboux başlığı altında sergilenen bu modeller de kendi arasında iki farklı kategoriye ayrılır. Little Hibboux nevresim modelleri, 160X220 cm olan boyutları ile çocuk yaştaki kullanıcılara hitap ederken, 100×150 cm olan ölçüler ile bebeğinizin yatağını süsler.

Yüzde 100 Pamuk Etiketine Sahip Olan Nevresim Takımı Modelleri

Hibboux sitesinde yer alan nevresim seti seçenekleri tencel kumaş ve yüzde 100 pamuk malzemeden oluşur. Tencel malzemesi nevresim takımlarında yüzde 30 oranında kullanılır ve geriye kalan yüzde 70’lik pay yine pamuğa aittir. Tencel kumaş doğaldır, nefes alabilir özelliğiyle uyku kalitesini artırır. Nemi mükemmel derecede transfer eder ve dayanıklıdır. Buna ek olarak emici özelliği de bulunur, terlemenizi engeller. Pamuk nevresimlerse, hava geçirgenliği ile öne çıkar ve bu sebeple nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Pamuk malzemeden imal edilen ürünler cilt ile de uyum gösterir. Hibboux sitesinde sergilenen nevresim takımları arasında gerek tencel karışımlı gerek de tamamen pamuktan imal edilen ürünleri gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Hibboux ürünleri, OEKO-TEX kumaş sertifikasına da sahiptir. Bu sertifika, sağlık açısından oldukça önem taşır. Söz konusu sertifika, uluslararası platformda kabul görmüş bir sertifikadır. Ayrıca, bazı sağlık parametreleri de OEKO-TEX kapsamına girer. Bunlara ek olarak bu sertifika ekolojik kaliteyi de ifade eder.

Yumuşacık Bir Nevresim Takımı İsteyenler Nelere Önem Vermeli?

Hibboux nevresim takımı içerinde nevresim, çarşaf ve standart yastık kılıfından oluşur. Hibboux nevresim takımı modellerini çamaşır makinesinde 40 derece sıcaklıkta yıkayabilirsiniz. Bir nevresim takımında aradığınız en önemli özellikler materyalinin kalitesi, tasarımının göze hitap etmesidir. Ancak bir diğer özellik vardır ki, yastığa başınızı koyduğunuzda, yorganı üzerinize çektiğinizde size yumuşacacık bir his verir. İşte bu yumuşaklık, nevresimdeki tel sayısının sıklığı ile ortaya çıkar. Hibboux, nevresim takımları konusunda pek çok farklı renk ve desen seçeneğini ortaya koyduğu gibi, tel sayısında da cömert davranır. Tel sayısı, 1 cm kare alandan geçen atkı ve çözgü sayısını ifade eder. Bir nevresim takımında tel sayısı ne kadar yüksekse, ürün o derece yumuşak olur. Hibboux’ta yer alan saten nevresim takımı modelleri, tel sayısı açısından mükemmel bir seviyededir. Markanın saten nevresim takımlarındaki tel sayısı 87’dir!

Siz de kendiniz ve sevdikleriniz için şık, kullanışlı, uzun ömürlü, yumuşacık ve en önemlisi de nefes alır bir kumaştan kaliteli bir nevresim takımı almak için Hibboux’a mutlaka göz atmalısınız. Uygun fiyat avantajları ve özel kampanyaları kaçırmayın.

One thought on “Hibboux Nevresim Takımı İle Şıklığı Ve Kaliteyi Odanıza Taşıyın

  1. GERÇEKTEN Çok ferah ve şık görünüyor özellikle pastel renklerin tercih edilmesi çok güzel olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website