En keyif aldığım mağazalardan biri bu tür her şeyi bir arada bulabileceğim mağazalar olur.. Miniso, Mumuso, Rossman, Tchibo gibi.. Hem ev ürünleri, hem giyim, ıvır zıvırlar fakat lazım da olanlar.. Hepsi bir arada..

Bu yazımda hem neler bulabileceğinizden, hem satın alıp kendi deneyimlediklerimden bahsedeceğim.

Makyaj Çantası: Eğer benim gibi iflah olmaz bir makyaj çantası/ düzenleyici severseniz burada mutlaka zevkinize göre, uygun fiyatlı ürünler bulabilirsiniz. En sevdiğim bu oldu, fakat evde bana yetecek sayıda olduğu için almadım.

Seyahat boyu ürünler: Özellikle yaz tatillerinde, evde kullandığınız büyük ebatlı ürünlerden yanınızda götürmek istediğinizde, evdeki büyük şişeli ürünler bitmek üzereyken hayatımı kolaylaştıranlardan biri. Aldım, kullandım, tavsiye ederim.

 

Bittikçe aldıklarımdan biri makyaj süngerleri.. Tekini kullanırken, diğerlerini muhafazalı bir kutu içerisinde saklayabiliyorsunuz. Bu sayede tozlanmıyor. Bu tür ürünleri tek başına aldığınızda fiyatları oldukça yüksek. Ama dörtlü uygun fiyata gelmiş oluyor.

Bu çantayı da şu yönden çok sevdim. Her şeyi ayrı ayrı gruplama imkanı tanıyor. Diş fırçası ve macunu bir bölümde, pamuklar bir kısımda, diğerleri bir kısımda birbirine karışmadan muhafaza ediliyor. Büyük bir çantaya koyduğunuzda irili ufaklı her şey birbirine girdiğinden bu kullanımı sevdim. Çok yer de tutmuyor. Aldım, kullandım, size de tavsiye ederim.

Kırtasiye sevenler için defter ve kalem alternatifleri de çok güzel..

Yine alıp kullandıklarımdan.Yumuşacık bir dokusu var. Çorap konusunda biraz dertliyim sanırım. Bir iki yıkamadan sonra sertleşir benimkiler. Bazılarıysa yumuşaklığını her yıkamadan sonra korur, umarım bu da onlardan biri olur.

Seyahat ürünleri mağazada oldukça fazla. Fotoğraftaki, defter gibi kapanıp katlanan aynalarda aklım, ama henüz almadım,  listemde bekliyorlar..  Yaza doğru ihtiyaç duyarsam tekrar bakacağım.

Umuyorum sizin için de yararlı bir yazı olmuştur.

Hepinizi öpüyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website