Ev dekorasyonunda yenilik seven evler için yepyeni bir adres var artık. www.evodeko.com  adresi dekorasyon trendlerini kişiselleştirilmiş deneyimle birleştiriyor. 

Evinize eşya seçerken en çok hangi problemlerle karşılaştığımızı düşünerek yola çıktık. Size yani evinizin ölçülerine uyan mobilyalar bulmak en sık yaşanan problemlerden. Bu yüzden size özel üretilen ölçülerin yanı sıra farklı isteklerinize cevap vermeyi amaçladık. Beğendiğiniz tüm ürünleri kumaş seçeneklerinden ölçülerine kadar size özel bir deneyime dönüştürmek için çalışmaya başladık. Bu heyecanımızı paylaştığımız ilk koleksiyonlarımızı son dönemin dekorasyon trendlerinden yola çıkarak hazırladık.

Masif Ahşap Koleksiyonu

Ahşabın en doğal halini eve taşımanın zevkini yaşatan masif ahşap mobilyalar. Endüstriyel görünümün farklı tarzını evinize uyarlayabilmek için TV sehpasından kitaplığa, zigondan orta sehpaya kadar farklı ürün çeşitleri sunduğumuz yenilikçi bir koleksiyon ortaya çıkardık. Kısa sürede kullanıcılarımızdan gelen isteklerle şekillenen masif ahşap ürünlerimizin tamamı istediğiniz boyutlara göre kişiselleştirilerek yaşam alanlarınıza uygun hale getirilebiliyor. Ev dekorasyonu için kişiselleştirilmiş deneyimler sunmaya devam edeceğiz.

 

Bohem Detaylar

Eve renk katan en sevdiğiniz detaylar neler? Bizim kesinlikle kırlent, puf ve minderler. Yeni sezonun etnik desenlerini, canlı renklerini ve kadife detayları bulabileceğiniz kırlent, puf ve minderlerle evin havasını değiştirmek çok kolay. Tek yapmanız gereken onlarca seçenek arasından modunuza uyan seçimi yapmak.

 

 

Pet Mobilyalar

Hayvanları çok seviyoruz ve onlar için satın aldığımız eşyaların da evimize uymasını istiyoruz. Pet Mobilya koleksiyonumuzda hayvan dostu yepyeni tasarımlarla eve farklı detaylar katma peşindeyiz. Örneğin bir kedi evi sadece kenarda yer kaplayan bir detaydan çıkıp oturma odanızda işlevsel bir komodine dönüşüyor. Mobilya tasarlarken sadece sizi değil en sevdiğiniz dostunuzu da düşünüyoruz. Türkiye’de ilk defa göreceğiniz Pet Mobilya ürünlerinin satışının %5’i ise sokak hayvanlarına bağışlanacak. Sadece evdeki dostlarımıza değil sokaktaki dostlarımıza da el uzatmış olacağız böylece.


25 yıllık bir deneyimi yepyeni bir markanın heyecanıyla birleştirdiğimiz evodeko, yenilikçi fikirlerle büyümeye devam edecek. Açılışa özel peşin fiyatına 12 taksit ve ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanmak isterseniz biz 24 saat bu adreste olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website