Evde en çok kullandığımız alan salonlarımızdır. Bu yüzden her zaman salonlara dekorasyon önceliği verilir. Hem şık olsun isteriz hem konforlu. Bu ikisini aynı anda yakalamak isterken yanlış tercihlerde yapabiliyoruz tabii. Bu yanlış tercihleri yapmamanız adına sizler için birkaç öneri ve fikir derledik. Unutmayın, yanlış ve hatalı dekorasyon yalnızca evin atmosferini olumsuz yönde etkilemez, ruh halinizi de anında etkiler. Eviniz sizi tam anlamıyla baştan aşağı yansıtan bir mekandır. Bu sebeple evinizi dekore ederken mümkün olduğunca kendinizden bir şeyler katmaya, konforlu ve rahat bir ortam yaratmaya özen göstermelisiniz.

  • Rahatlığın ilk kuralı koltuk seçiminden gelir. Koltuk seçimlerinde kişisel zevkin önemi büyüktür. Ayaklarınızı rahatça uzatıp televizyon izleyeceğiniz kadar rahat, misafirlerinizi gönül rahatlığı ile davet edebileceğiniz kadar şık olmalıdır. Bu doğrultuda her iki durum halini de düşünerek seçim yapmaya özen göstermelisiniz. 
  • Biliyorsunuz ki koltuklar mevsimlik değildir, her mevsim sıkça kullanacağınız için kumaş dokusunu her zaman göz önünde bulundurmalısınız. Sizi ne çok sıcak tutmalı ne çok soğuk. Bizden tavsiye keten veya pamuk ağırlıklı bir kumaş çok daha iyi olacaktır. 
  • Hemen hemen herkes ferah bir salon alanı ister. Fakat ferak olduğu kadar kullanışlı olması da önceliklerimiz arasında. Çok kalabalık bir aileye sahipseniz size hizmet edecek salonunuzda en az bir üçlü, bir tekli ve iki tekli koltuk olabilir. Yeriniz dar ise bir üçlü ve tekli koltuk işinizi görecektir. 
  • İç karartıcı bir renkten ziyade daha sofistike ve pastel tonlar tercih etmelisiniz. Odanın renk skalası, ortamın havasını da doğrudan etkiler. Renk cümbüşüne yakalanmamaya özen göstermelisiniz. 

Yukarıda gördükleriniz bir araştırma içerisine girmeden hayalinizde genel olarak çizgileri belirlenen unsurlar olmalıdır. Ve bu konu üzerine size güzel bir haberimiz var. Tüm bu maddeleri ve daha fazlasını bizlere sunan bir marka var ! ☺ “Berke Mobilya”.

Berke Mobilya bizlere/sizlere bir mobilyadan çok daha fazlasını sunuyor. Özellikle koltuk takımları dendiğinde bizim aklımıza gelen ilk isim. Bunun sebebi malzeme kalitesini her zaman üst seviyede tutuyor ve zengin el işçiliği detayları istisnasız her ürününde belli oluyor. Her tarza ve zevke hitap eden Berke Mobilya klasik bir yaşam alanı arzu edenlerin kendi tarzlarına uygun olanları bulabilecekleri gibi modern arayış içerisinde olanların da aradıklarını bulabilecekleri ürünler sunuyor. Geniş ürün yelpazesi ile salonlarımızı baştan aşağı yaratmakla kalmayıp uygun fiyat garantisi sunuyor. Hatta çok daha güzel bir yanı daha var ki, sık sık yaptıkları kampanyalar ile bütçe dostu oluyor. Bununla da sınırlı kalmıyor ve internet sayfasında da görebileceğiniz gibi dekora yönelik koltuk takımları sunuyor. Dekor ile birleştirilmiş şekilde olan görselleri bizlere evin geri kalan alanlarında hangi rengi, hangi halıyı, hangi perdeyi kullanmamız konusunda fikir oluyor. Sizlerde bu eşsiz deneyimi yaşamak isterseniz koltuk takımı modelleri bir tık uzağınızda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website