Geçtiğimiz ay eve neler aldım, hangi ürünlerden memnun kaldım? Birlikte göz atalım mı?

İlki Rossman mağazalarından aldığım bu ıslak mendil benzeri, silme bezleri.

Aslına bakarsanız ilk gördüğümde, ıslak mendil varken bunu niçin alıyorum ki diye de düşündüm.. Fakat daha farklı olduğunu kullandıkça deneyimlediğim bir ürün oldu. Öncelikle ebat olarak 2-3 havlu kağıt genişliğinde ve bildiğimiz ıslak mendillerden daha kalın/ağır bir yapısı var. Mutfak fayanslarının temizliğinde kullanıyorsunuz.

Diyelim ki yere bir şey döktünüz, bir kova su hazırlamak yerine, çıkarıp bu ıslak bezlerle zahmetsizce siliyorsunuz ve lekeyi deterjan kullanmışsınız gibi temizleyerek çıkarıyor. Ben mutfak dolaplarımın içini de bu mendiller yardımıyla temizledim ve kağıt havluyla kuruladım mis gibi oldu. Pratiklikten hoşlanıyor, detaylı temizliğe vakit bulamıyorsanız deneyebilirsiniz.

 

Hem kumaşlarının kalitesi hem de fiyatıyla beni çok memnun eden ”well stil” bu ayın benim için favorilerinden.

Masa örtüsünden nevresim takımına, plaj havlusundan peştemallere kadar geniş bir ürün grubu olan markanın ürünlerini kullandıktan sonra, eminim ki bana hak vereceksiniz.

 

Bu ay bir diğer favorim bu sepet oldu. İnstagramda nillybaskets ismiyle bulabilirsiniz. Şimdilik evde hizmet veriyor olsa da, plajda kullanmayı da sabırsızlıkla bekliyorum. Seyahat sırasında dümdüz olabildiği için, bavulda yer kaplamadan taşınması da ayrı bir güzelliği.

 

Bu ay severek kullandığım ürünlerden bir tanesi de, zarifliğiyle eve gelen hemen herkesin dikkatini çeken masa örtüm oldu.

Sade, şık ve kaliteli ürünler arıyorsanız, mutlaka bakmanız gerekenlerde ilk sırada Gül Güler olmalı.

 

One thought on “Haziran ayında evim için aldıklarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website