Bornoz, havlu, çarşaf, nevresim ve pike gibi ev tekstili ürünlerinin üretiminde kullanılan boya v.b. kimyasallar ve sentetik kumaşların insan sağlığı üzerine etkisi ile ilgili olarak dünyada, özellikle gelişmiş ülkelerde bilinç düzeyi son yıllarda giderek artıyor. Bunun sonucu olarak doğal kumaşlara ve sadeliğe bir yöneliş söz konusu. Ülkemizde de göreceli olarak daha düşük düzeyde olmakla birlikte benzer bir eğilim görülüyor. Bu süreçte Chakra gibi doğallığı ön planda tutan, bu topraklarda üretilen, yüksek dizayn niteliklerine sahip ev tekstili markaları ön plana çıkıyor.

Doğal, Yumuşacık ve Yüksek Emiciliğe Sahip Bornoz Takımları Banyo sonrası keyfinizi tamamlamak için Chakra markalı bornoz takımları gibi sağlıklı, doğal pamuk ve bambudan üretilen, bambu içeriğinden dolayı yumuşacık ve yüksek emiciliğe sahip, modern tasarımlı bornoz takımların sunduğu konforu ve keyfi mutlaka deneyimlemeniz gerekiyor.

Doğal Antibakteriyel Bambu Havlu

Bambu doğal olarak antibakteriyel özelliğe sahip ve pamuktan yaklaşık olarak 3 kat daha emici. Tüm bunlara ek olarak bambu ile üretilen tekstil ürünleri daha yumuşak. Bambu havlu, doğal antibakteriyel özelliği sayesinde sık kullanılıp ıslak kalsa dahi sağlığınız için zararlı mikroorganizmaların çoğalmasına da izin vermiyor.

Doğal, Nefes Alan ve Terletmeyen Nevresimler

Nevresimler gece boyunca direkt olarak yüzümüze ve vücudumuza temas ediyor. Bu yüzden aldığınız tek kişilik nevresim ve çift kişilik nevresim gibi ev tekstili ürünlerinin şık olmalarının yanı sıra ne tip malzemeler kullanılarak üretildiklerine de dikkat etmeniz gerekiyor. Chakra, modern tasarımlara sahip tek kişilik nevresim ve çift kişilik nevresim modellerinde bambu, pamuk ve keten gibi doğal malzemeler kullanıyor. Bambu, ürünlere antibakteriyel özellik ve yumuşaklık katarken keten ise kirlenmeye ve yırtılmalara karşı direnci artırıyor ve gözenekli yapısı sayesinde hava alıyor.

Yataklarınızın Şıklığını Tamamlayan Pikeler Zevkinize uygun olarak satın alacağınız tek kişilik pike ve çift kişilik pike modelleri ile nevresimlerinizi şık bir son dokunuş ile tamamlayabilirsiniz. Pike her ne kadar tamamlayıcı bir ürün olsa da pikelerinizin de sağlıklı, doğal malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Doğal malzemelerden üretilmiş, modern tasarımlı tek kişilik pike ve çift kişilik pike modelleri, yatak odalarınıza sağlık ve güzellik katıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website