Yazım dilini, doğallığını, ince zevkini çok sevdiğim arkadaşım Burcu sizler için çok keyifli bir yazı hazırladı. Baharlık ev alışverişine çıkmadan incelemeniz tavsiye olunur 🙂

Herkese merhaba!
Ağaçların çiçek açtığı, doğanın uzun uykusundan uyandığı ve güneşin içimizi ısıttığı günler geldi sonunda. Baharın tadını doyasıya çıkaracağımız günler ve yaz aylarının tatil özlemi elele tutuşmuş bizlere göz kırpıyor. Evlerimizde de tatlı bir telaş var şu sıralar. Yavaş yavaş yüklerimizden kurtuluyoruz, güneşin enerjisi hepimizi mutlu ediyor çünkü. Bir de dip köşe temizliğimizi yaptık mı, bizden keyiflisi yok. En sevdiğimiz fincanda güzel bir kahveyi kesin haketmişiz artık.
İçimize sığdıramadığımız bu enerjiyle yerimizde durmak istemiyoruz. Hemen kışlıkları kaldırıp, hayatlarımıza yepyeni ve pırıl pırıl bir sayfa açmak istiyoruz. Hal böyle olunca gözümüz evdeki eksiklere ya da yenilemek istediklerimize takılıyor. Şöyle bir mini alışverişin vakti gelmişse demek ki. Aklımda birkaç şey var benim de, minik dokunuşlarla yaşadığım yeri daha güzel nasıl kılarım diye düşünüyorum. Elbette yalnız değilim bu düşünceler içinde, siz de varsınız. O zaman haydi gelin beraber bakalım neler alabileceğimize.
(soldan sağa):
(1) HM Home Tekstüre Dokuma Kırlent Kılıfı 99,99 TL
(2) Zara Home Mavi Çiçekli Seramik Kulp (2’li set) 25,95 TL
(3) HM Home Yaprak Baskılı Nevresim Takımı 179 TL
(4) Paşabahçe Çubuklu Oda Kokusu (Yasemin) 59,50 TL
(5) Shop Creamfields Rose Gold Letterpress Print 100 TL
(6) Altıncıcadde Dekoratif Kitap (Reinventing Your Home with Style and Simplicity) 77 TL
(7) Zara Home Dore Tabanlı Lake Çiçeklik 259,95 TL
(8) HM Home Dokulu Kase 34,99 TL
(9) Cumba Selection El Yapımı Vazolar (3’lü set) 201,52 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website