Bu blogda bu tarz bir yazı girişi ilk kez olacak. Şaşkın mısınız, iyi mi oldu bana dönüş yaparsanız minnettar olurum 🙂

Biraz başa almak gerekirse, youtube kanallarında izlemeyi en çok sevdiğim videolardan biri favoriler videoları oluyor. Merak ettiğim ürünleri, deneyimleyen birinden dinlemek, o ürün hakkında az da olsa ambalajında yazanlar dışında bir fikir sahibi olmamı sağlıyor. Satın aldıktan sonra pişmanlık yaşamıyorum.

Tamamen bu fikirle hareket edip, benim faydalandığım gibi, belki bir başkasına da fayda sağlarım düşüncesiyle yazıyorum. Umarım olurum 🙂

 

LOREAL ELSEVE KREM ŞAMPUAN ile başlayalım. Uzun zamandır kuru saçla mücadele ediyorum. Bu biraz genetik olmakla beraber benim de etkim yok değil. Bir dönem sık sık boyattığım, düzleştiriciyi saçıma hiç acımadan en yüksek sıcaklıkta ve sıklıkta kullandığım için kuru saç kaçınılmaz son oluyor.

Bu anlamda kullandığım çok sayıda şampuan, maske vesaireden sonra (onlar burada yoklar, neden; çünkü fayda sağlayamadı ve favorim olamadılar 🙂 bunu gerçekten çok beğendim. Daha ilk yıkamada anlayabilirsiniz farkı, o kuruluk hissedilir derecede azalıyor. Benim satın almama sebep Görkem Karman (youtube bu isimle aratın, harika içerikler hazırlıyor) oldu. Ve üst üste çok sayıda şişe bitirdim. Eğer böyle bir sorununuz varsa, kesinlikle alın deneyin.

LOREAL SAF KİL DETOKS MASKESİ Yine inanılmaz iyi gelen bir yüz maskesi. Gözenek, sivilce gibi sorunlarınız varsa, cildinizi en azından haftada iki kez derinlemesine temizlemek istiyor, bunun için uygun bir ürün arıyorsanız kesinlikle almanızı tavsiye ediyorum. Yüzünüzü ilk yıkamada yumuşacık yapıyor. Ve her kullanımdan sonra o pütürlü yapının dindiğini, cildinizin iyileştiğini fark ediyorsunuz. Diğer çeşitlerini de denemek istiyorum. Memnun kalırsam yazarım yine.

NİVEA MİCELLAR YÜZ TEMİZLEME SUYU Bu dönem hemen her markanın yüz temizleme suları çıkardığını fark ediyorsunuzdur. Ne iyi oldu. Çünkü önceleri temizleme sütü ile temizler, arkasından yeterince temiz hissettirmediğinden ikinci bir yıkama yapardık. Bu sular sayesinde, yüzünüzü sanki suyla yıkamış kadar temiz hissediyorsunuz. Ben makyajı çıkarmada çok memnun kaldığım için, size de tavsiye etmek istedim. Eğer hemen kızaran hassas yapıda bir cildiniz varsa, benimki gibi hassas ciltler için olanı alın.

NİVEA 24 SAAT NEMLENDİRİCİ Çok severek kullandığım bir nemlendirici oldu. Aynı zamanda makyaj öncesi kullandığımda da cildimi hazırlıyor. Yüz için bir nemlendirici arıyorsanız, mutlaka bakın. Fiyatı da gayet makul.

2 thoughts on “Severek kullandığım bakım ürünleri

  1. konu ile alakasız olabilir fakat o arka plandaki lila çiçekler yapay mı gerçek mi ? nereden alındılar 🙂 her resminizdeki o çiçeklerin muhteşemliği !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website