Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet üzerinden alışverişlere hizmet sektörleri de dahil olmaya başladı. Online iç mimari hizmetler Amerika’da yaygın olarak kullanılan bir sistem. Mekanlarınızda ekonomik, hızlı ve yaratıcı değişimler sunan Türkiye’nin ilk Online İç Mimari Tasarım Markası DECORBOX ile bu hizmete ulaşmak artık mümkün.

Modern yaşamın bize getirdiği sorunlardan biri olan zaman yetersizliği nedeniyle evlerimize, ofislerimize mimari çözümler ararken zaman kaybı ve mimari hizmet maliyetinin yüksek olması bizi durduruyor. Adt Mimarlık Kurucusu Mimar Derya Taşköprü tarafından Türkiye’ye uyarlanan sistem Decorbox markası ile http://www.decorbox.com.tr/ web sitesi üzerinden deneyimli kadrosu ve üstün hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilere pratik, hızlı, ekonomik ve her bütçeye uygun bir hizmet veriyor. Online hizmet veren bu platformda uygun hizmet ücretleri ile lüks kavramı kalkarak mimarlarla iletişim kolaylaşıyor.

Yeni evlenecek çiftler, bebek sahibi olacak aileler ya da ofisinde değişiklik isteyenler için zihin yoran dekorasyon işini ekonomik ve pratik bir şekilde profesyonel bir ele bırakmak harika olmaz mı? Aynı zamanda iç mimari desteğe ihtiyacı olan yakınlarınıza da kalıcı bir hediye olarak bu hizmeti sunabiliyorsunuz.

Decorbox Nedir?

Müşterilerin belirlediği sabit bir bütçe aralığı ile her müşterinin kendi tarzı, ihtiyaçları ve mekan verilerine göre kişiye özel iç mimari çözümler sunan online bir platformdur.

Decorbox Nasıl Çalışır?

1-Web sitesi üzerinden yürütülen süreçte öncelikle müşteriden ihtiyacı doğrultusunda tasarım paketi seçmesi isteniyor. Daha sonra tarzınızı, kişiliğinizi ve ihtiyaçlarınızı anlamak adına detaylı bir tasarım formu dolduruyorsunuz. Hangi iç mekan tarzına yakın olduğunuzu bilmiyorsanız web sitesindeki iç mekan tarzlarından çok sayıda yer alan örneklerden zevklerinize ve yaşam tarzınıza uygun olanları seçiyorsunuz. Oldukça detaylı hazırlanan tasarım formunda doğru ve gerçekçi şekilde ihtiyaçlarınız ve tercihleriniz ile ilgili bilgileri paylaşırsanız hayalinizdeki mekana kavuşmanız hiç zor olmuyor.

2-Sizden mekan ölçüleri, fotoğrafları ve ihtiyaçlarınız ile ilgili alınan bilgiler doğrultusunda konsept tasarımlar yapılıyor, mimari yerleşim planı, görünüşler ve detaylar hazırlanıyor.

3-Müşterinin tasarım formunda belirttiği dekorasyon için ayırdığı bütçe aralığında kalarak, ulaşılabilir markalardan tercihler yapmak üzere alışveriş listesi oluşturuluyor. Alışveriş listesinde seçilen ürün fotoğrafları, teknik bilgileri, fiyatları ve linkleri paylaşılıyor.

4-Kısa süre içinde tasarım paketiniz e-posta adresinize mail ile ve posta adresinize basılı şekilde gönderiliyor. Size sadece alışveriş listesi birlikte ürünleri satın almak ve mimari plana göre yerleştirmek kalıyor. Uygulama aşamasında ihtiyacınız doğrultusunda danışmanlık hizmeti devam ediyor. Her türlü sorunuz için Decorbox mimarlarına ulaşabiliyorsunuz.

Decorbox Tasarım Paketleri Seçenekleri Nelerdir?

1-DECORBOX Yenileme Paketi

Mevcut eşyalarınızı kullanarak, yeni yerleşim düzeni, ufak dokunuşlar ve revizyonlarla mekanınıza enerji katılarak yenileniyor. Bu paket kapsamında 1 defa revizyon hakkınız bulunuyor. 7 gün içinde tasarım paketiniz elinize ulaşıyor.

2- DECORBOX Yeniden Tasarım Paketi

Mekanınızda sadece kalmasını istediğiniz eşyalar bırakılarak ya da sıfırdan bir mekan tasarımı için eşyalar, aksesuarlar ve diğer tüm tasarım öğeleri seçiliyor. Hayalinizdeki mekan sizin için baştan sona tasarlanıyor. Yeniden tasarım paketi kapsamında 2 defa revizyon hakkınız bulunuyor. 10 gün içinde tasarım paketiniz elinize ulaşıyor.

3- DECORBOX Alternatifli Tasarım Paketi

2 alternatif konsept tasarım ve 3 boyutlu görseller ile mekanınız için daha detaylı bir çalışma yapılıyor. Bu paket ile mekanınızı yenilemeden önce bitmiş halini görme ayrıcalığına sahip oluyorsunuz. Ayrıca içinize sinen tasarıma kavuşana kadar belirtilen zaman içerisinde limitsiz sayıda revizyon talebinde bulunabiliyorsunuz. 15 gün içinde tasarım paketiniz elinize ulaşıyor.

Paketlerle ilgili daha detaylı bilgiye http://www.decorbox.com.tr/ web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

TASARIM PAKETİ NELER İÇERİR?

Tasarım paketi ile mimari yerleşim planı, duvar görünüşleri, detaylar, konsept panosu, alışveriş listesi ve uygulama rehberi size ulaştırılıyor. Müşteriye sadece alışverişin keyfini çıkarmak kalıyor. Bu süreçte seçtiğiniz paket kapsamında revizyon haklarınız bulunuyor. Ayrıca sistem her ne kadar online olarak çalışsa da mimarla iletişim olanağı sunuluyor. Online iç mimari hizmetler, mekanlarında kırıp dökme olmadan, mevcut eşyaların bir kısmı kullanılarak ya da tamamen yeniden seçilerek tasarlanmasını isteyen, klasik mimari hizmetler için bütçesi ya da zamanı uygun olmayanlar için pratik ve ekonomik bir seçimdir.

 

Neden Decorbox?

· Ekonomik bir tasarım hizmeti sunmaktadır.

· Hızlı, pratik, kolay ve keyiflidir.

· Mekana ve kişiye özel çözümler üretir.

· Uzun görüşmeler ve toplantılarla zaman kaybetmezsiniz.

· Dekorasyon alışverişlerinizdeki kararsızlıklarınız son bulur.

· Tasarım sürecinde mimar ile iletişim halinde olursunuz.

· Profesyonel mimar tarafından tasarlanmış mekanlara kavuşursunuz.

Instagramda @decorboxinteriors hesabından ilham veren iç mekan örnekleri, iç mimari ile ilgili ipuçları ve online iç mimari hizmetleri ile ilgili bilgileri paylaşıyor. Web sitesini www.decorbox.com.tr adresinden inceleyebilir ve mekanlarınızda uzun zamandır düşündüğünüz değişime kavuşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website