VitrA Karo Seramik ile İlham Verin

VitrA, en yeni teknolojiler kullanılarak ürettiği dayanıklı karo seramik ürünleri ile hem Türkiye’de hem dünyada adından söz ettiriyor. Soğuğa ve aşınmaya dayanıklı VitrA ürünleri, uzun yıllar boyunca ilk günkü parlaklığı ve doğallığı ile rahatlıkla kullanılabiliyor. Her zevke hitap eden modeller ile evinizin her köşesini hayallerinizdeki gibi dizayn edebilirsiniz. Yer ve duvar döşeme için tasarlanan ürünler; banyo, mutfak, koridor, oda gibi iç alanlarda ve bahçe, balkon ve teras gibi dış alanlarda konforlu kullanım sunuyor. Yaşam alanınızın her köşesine dokunan VitrA, birçok kategori ve modelle sayısız alternatif sunuyor.

Karo Seramik Modelleri ile Etkileyici Tasarımlar

Inside serisi karo seramik ürünleri, doğal renkleri ve damarlı yapısı ile yaşam alanınızın atmosferini değiştiriyor. Ünlü İspanyol mermeri Emprador’un dokusu ile tasarlanan seri, panel dekoru sayesinde mermerin çekiciliğini gerçek anlamıyla yansıtıyor. Inside serisinin göz alıcı floral desenleriyle duvarlarınız göz kamaştırıyor. 33×100 cm ölçülere sahip olan duvar karoları ve 60×60 cm ölçülere sahip yer karoları; parlak gri, vizon ve kum rengi seçenekleri ile bulunduğu yere renk ve modernlik katıyor. Vizon ve gri dekor, seriyi en güzel şekilde tamamlıyor. Aspenwood serisi yer karosu; ahşap dokulu tasarımı ile ahşap görünümlü zeminleri doğal renk tonları, modern görünümlü zeminleri ham malzeme renk tonları ile zenginleştiriyor. Kaymayı önleyen ürün dokusu sayesinde restoran, otel ve ofis gibi ortak kullanımlı alanları hareketlendiriyor. 20×120 cm ölçülerine sahip ürünler kızıldan beje kadar geniş renk seçeneği sayesinde her zevke hitap ediyor.

VitrA Karo Seramikler ile Şık Banyolar

Ünlü Calacatta mermerinden esinlenerek tasarlanan Calacatta serisi; beyaz fon üzerindeki gri damarlı dokusuyla göz kamaştırıyor. Mutfak, banyo ya da diğer yaşam alanlarınızın atmosferini değiştiren seri hem yer hem de duvar dekorasyonu için kullanılabiliyor. Honey touch parlak saten yüzey, Rigato dekor ile tamamlanarak beyazın sadeliğini ve asaletini sunuyor. Versus serisi, Silver Fantasy mermerini doğal tonları ile yaşam alanınıza getiriyor. Versus serisinde yer alan duvar karosu ve porselen karolar, zıtlığın ihtişamını ortaya çıkarıyor. Soğuk mermer doku, gümüş ve bronz renkli paslanmaz parlak metal çubuklarla tamamlanarak dinamik bir görüntü oluşturuyor. Seri, fon için antrasit ve beyaz, dekor için beyaz ve gri renk seçenekleri ile minimalizmi ve modernliği evlere taşıyor. Seride 80×80, 30×60, 33×100 ve 60×60 cm karolar bulunuyor.

Doğal ve Modern Görünüm

Ash & Burn serisi, sofistike renk tonları sayesinde beton görünümüne etkileyici bir yorum katıyor. Acı kahve ve kemik renk alternatifi sunan seri, doğal ve sıcak tonları ile yaşam alanınıza samimiyet katıyor. Seri, hem yer hem de duvar dekorasyonu için farklı boyutlara sahip karolar içeriyor. Altıgen karo alternatifleri ile zeminlerini hareketlendirebilir, tuğla ebatına sahip veya küçük kare dekorlarla duvarlara ruh katabilirsiniz.

Karo seramik ürünleri; tasarımları, çeşit çeşit renkleri ve dokuları ile konfor ve dayanıklılık sağlarken yaşam alanınıza da şıklık ve modernlik katıyor. Aşınmaya, soğuğa dayanıklı yapılarıyla uzun süreli kullanım sunan ürünler bahçelerde, havuzlarda, balkonlarda ya da mutfaklarda, odalarda ve koridor gibi iç mekanlarda; güvenliği, estetiği ve hijyeni bir araya getiriyor. Sıcak, mat ve yumuşak pek çok renk seçeneği sunan yer ve duvar ürünleri ile zeminlere ve duvarlara ruh katabilirsiniz.

Farklı konseptleri ve koleksiyonları ile tarzınıza en uygun banyo ve karo seramik ürünleri için size en yakın VitrA mağazasına uğrayabilir, VitrA’nın sunduğu sayısız alternatifi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website