Bu hafta ev turunda, Melike’nin her köşesine hayran kalacağınız zevkli evindeyiz. Melike’yi instagramda @mhellu kulanıcı ismi ile bulabilir, hayatına ve evine dair keyifli paylaşımlarını takip edebilirsiniz.

İsterseniz, evini bir de ondan dinleyelim 🙂

 

“İtiraf etmeliyim ki, mobilyaları seçerken konfor ve işlevsellikten çok görselliği benim için daha önemli oldu. Aslında bunun bir sebebi de salonumuzun Amerikan mutfak ve metrekare olarak çok da büyük olmamasıydı. Şartlar böyle olunca da seçimlerimiz oldukça kısıtlandı”

“Ev aksesuarlarına karşı özel bir ilgim var. Dekorasyon sitelerini takip etmeyi, evime aksesuarlar almayı çok seviyorum. 1 sene öncesine kadar salonda gümüş ve pastel tonda aksesuarlar hakimken, yakın zamanda onların yerini biraz daha modern, siyah ve bakır renkte aksesuarlar aldı.”

 

 

“Sanırım salonda en sevdiğim köşe konsolun bulunduğu duvar. Ben konsolun üzerine ayna asmak yerine çerçeveler ile daha modern bir görüntü elde etmek istedim. Böylelikle country ve modern tarzı harmanlamaya çalıştım.”

 

Mobilya seçiminde aldığım en doğru kararın koltukların gri renkte olması oldu. Böylelikle salonda hâkim olan mevcut renklerden sıkıldıkça ufak değişikliklerle solunun havası kolaylıkla değişebiliyor.”

“İster küçük ya da büyük ister eski ya da yeni olsun, hepimizin yaşadığı bir duygu vardır; “insanın evi gibi yok.” İşte bizim de bu duyguyu yaşadığımız evimizin detayları bu şekildeydi.”

“Ve son olarak beni bloğuna misafir ettiği için sevgili Zeynep’e çok çok teşekkür ediyorum 😊”

One thought on “Ev Turu, Melike’nin Evi

  1. Yaaa harika . Bayildim imstagram hesabini daha yeni kesfettm.hemen dokkatimi cekti . Acikcasi zevkine hayran oldum.bnm evimde country tarzinda senin sayfandanda fikirler aliyorm.bisey sorucam konsol ustundeki 3 lu cerceveni neren aldin acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website