İnsan ömrünün yaklaşık üçte birinin uykuda geçtiği düşünüldüğünde, yatak odasındaki konforun, ve kullandığımız tekstil kalitesinin hayatımızdaki olumlu etkisinin öneminden söz etmek zannediyorum ki yanlış olmaz.

Nasıl ki doğru bir yatak seçimi uyku konforu açısından önemli ise, yatak örtüsü, yorgan, nevresim gibi kullandığımız ana tekstil ürünlerinin de iyi araştırılarak alınması, hem şık hem sağlığa zarar vermeyecek dokuda olması çok önemli.

Tam bu noktada, gerek şıklığı gerekse kumaş dokusu ile sonsuz güven veren marka Karaca Home; sezona yepyeni koleksiyonu ile merhaba diyor.

Ev tekstili, ev aksesuarları ve nevresim takımlarında her zamanki gibi zerafet, ince işçilik ve modernlik ön planda tutulmuş. Ayrıca eviniz için ihtiyaç duyacağınız hemen her şeyi tek bir sitede buluşturmuş. Sofra grubundan tekstile, küçük ev aletlerinden nevresime kadar aradığınız bir çok ürüne artık tek tıkla ulaşabilmeniz mümkün.

Yatak odalarında kış trendlerini yakalamak, daha huzurlu bir yatak odası atmosferi yaratmak istiyorsanız tekstil kalitesine dikkat etmek şart. Eğer pamuk oranı yüksek bir nevresim takımı tercih ederseniz, beden ve ruh sağlığınıza da o denli katkı sağlamış oluyorsunuz. Ayrıca renklerin psikolojimiz üzerindeki yatıştırıcı, dinlendirici etkisini de göz önüne almak gerekiyor elbette. Karaca Home nevresim takımlarında aradığınız tüm bu özellikler mevcut.

 

Seçeceğimiz ürünlerin hem uyku kalitesini arttırmada fayda sağlayacağını, hem de daha konforlu bir uyku sunacağını da hatırlamakta fayda var.

Karaca Home’un yepyeni desen ve renklerle işlenen yeni sezon nevresim takımları koleksiyonunda sizin zevkinize uygun bir seçenek mutlaka var. Etnik, romantik, sade, feminen yada floral hemen her tarza hitap eden ürünleri Karaca Home’da bulabilir, yatak odanıza bambaşka bir hava katabilirsiniz.

Sezonun en gözde trendlerini yansıtan nakışlarıyla, etnik desenli yumuşacık battaniyeleriyle, Korozo ağacından üretilen %100 doğal düğmelerle süslenen nevresim takımlarıyla ve de yatak örtüsü olarak da kullanılabilen üç boyutlu desenli battaniyeleriyle yatak odanızda vazgeçilmeziniz olacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website