Bazı yerler daha ilk görüşte hayran bıraktırır kendine, fotoğraflarından havasını içine çekersiniz,  iyi geleceğini daha gitmeden hissedersiniz.. Hindiba benim için tam anlamıyla böyleydi. Uzaklaşmak, doğayla daha yakın bağ kurmak, sessizlik öyle iyi geldi ki; ciddi anlamda dinlendiğimi hissettim.

Size nasıl ve ne kadarını fotoğraflarla anlatabilirim, bilmiyorum ama deneyeceğim. Huzurlu bir gün geçirmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey mevcut burda. Uzanmanız için bir yatak, ısınmanız için bir soba, hemen kapınızın önünde tahta bir masa ve bir çift sandalye.. Tv yok, telefon yok, her türlü lüksten uzak, ağaç kokan bir doğa evi! (Unutmadan, yanınıza mutlaka kitabınızı alın 🙂

Odaların Göknar, Kayın, Meşe gibi isimleri var. Bizim kaldığımız odanın ismi Kayın3. Diğer odalarda dolap mevcut, ama bizimkinde böyle bir askı vardı. Bayıldık!

Ayrıca bungalov yada çadır gibi seçenekler de var. Dışarıdan çok keyifli gözüküyorlardı. Bir hafta kadar çadırda kalanlar vardı mesela, çok imrendirici bir hayat değil mi sizce de :))

Odamızı mümkün olabildiğince gezdirmek için her açıdan almak istedim 🙂 Askının hemen üzerindeki pencere ve önündeki sürahiyi de fark edebildiniz mi. Böyle detaylar beni hem mutlu ediyor, hem de garip bir huzur veriyor.

 

 

Bizim kaldığımız hafta sonu çok yağmurluydu, önlem alarak gittik. Fakat öylesine temiz bir havası var ki, tarif edemem.. Yağmurun durduğu anlarda İpek montuyla dışarıda 🙂

Çocuklu aileler için de harika bir alternatif burası. Koşup oynayabilecekleri bolca alan mevcut. İçeride büyükçe bir kümesleri de var 🙂

Resepsiyon burası! Dünya şirini bir yer, filmlerden fırlamış gibi 🙂 İçerisi sıcacık, yine ortada bir soba, ilgili çalışanlar. Veee muazzam yemekler. Hindiba konum itibariyle Mengen’e yakın olduğundan, lezzetler de haliyle Mengenli bir hanımın elinden çıkma. Şimdiye kadar böylesine lezzetli bir et sote yemedim!

 

Mutlaka gidin.. Mis gibi doğasında nefes alın, sessizliğin tadını çıkarın, dinlenin, yenilenin..

Bir de güzel haber!

Hindiba’dan ayrılırken, benim selamımı söyleyerek, minik bir indirim kapmayı da ihmal etmeyin! 🙂

Bilgi almak ve rezervasyon için www.hindibadogaevi.com

 

One thought on “Hindiba Doğa Evi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website