Sizin de evinizde, bir türlü ortadan kaldırmayı başaramadığınız, hiçbir dolaba sığdıramadığınız eşyalarınız var mı? Benim var..

Haydi bir kaç örnek vereyim. Öyle çok küçük eşyalar değiller bunlar. Ütü masası, çamaşırlık, elektrik süpürgesi listenin ilk sıralarındalar. Ne yaparsam yapayım onları bir yere sığdıramıyor, yerlerini beğenmiyorum. Elektrik süpürgesinin hortumuna muhakkak gelip geçerken takılıyor, çamaşırlık bir yerlerden üzerime düşüyor. Ütüyü kaldırsam, ütü masasına yer bulunmuyor.. Özetle müthiş bir kavga halindeyiz bu üçüyle 🙂

Yen evlerde görüp en çok hoşuma giden ayrıntı da bu fazlalıkları depolayıcı, dolap kapaklı fakat asla dolap olduğunu anlayamayacağınız kadar güzel dizayn edilmiş alanlar. Kapıları açtığınızda resmen içeride bir dünya var! Abartmıyorum 🙂 Böyle evleri çok kullanışlı buluyorum..

Fakat eğer evinizde böyle bir alan, yada boş bir oda yoksa ne gelir elden. İşte o vakit de imdadımıza bu dahiyane çözümler koşuyor.

Ütü masamı tez vakitte duvara asacak bir aparat arayışına gireceğim. Açılıp kapanabilen çamaşırlık fikrini ayrıca çok sevdim, onu da bir düşüneyim..

 

Neyse ki mandallar rahatsız etmiyor, onların bir sepeti var. Ama bu da harika bir saklama çözümü değil mi 🙂

One thought on “Bazı eşyalara yer bulmak ne kadar zor!

  1. Ardiyede duvara astım ben de ütü masamı, merdiveni ve çamaşırlığı, gerçekten de çok iyi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website