Geçtiğimiz gün Lazzoni Kentpark mağazasını ziyaret ettim. Mağazadan güncel mobilyaları bu yazımda inceleyebilir, aklınıza takılan sorulara umuyorum ki yanıtlar alabilirsiniz.

Uzun süredir beni takip edenler, evlendiğim süreçte, bundan 7 yıl kadar önce, Lazzoni’den evime mobilya seçimime de şahit olmuşlardır. O günden bu yana beni hiç yanıltmayan, pişmanlık yaşatmayan, kalitesine hep güvendiğim bir mağaza olması bir yana, hiç değiştirmediği yalın tarzına, sade ve şık duruşuna hayranım.

Mobilya seçimi gibi karar vermesi zor, fakat keyifli bir süreci Lazzoni deneyimi ile taçlandırmak isteyenleri yazının devamında dolu dolu bilgiler bekler, hazırsanız başlayalım 🙂

 

Lazzoni bilinirliği kuvvetli bir isim fakat, asıl bilinmesi gerekli yönleri butik özelliği. Satın alma sürecinde, hiçbir şekilde ”Bu takımı bozamayız” gibi bir cümleyle karşılaşmıyorsunuz. Çünkü hiç birşey takım değil. Gördüğünüz her bir parçayı satın alabiliyorsunuz. Ki bu benim en sevdiğim yanı.

Mağazada beğendiğiniz her kumaşı her ürüne uygulatabiliyor, Lazzoniye özel dokunan, 240a yakın kumaş seçeneğinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Ve mühim bir bilgi daha.. Mobilya sektöründe musteri memnuniyet ortalamasi %50’nin altındayken, Lazzoni’de müşteri memnuniyeti %86.

Her kesime, her bütçeye uygun ürünü mağazada bulabilmek mümkün. Halı, perde, iç yatak, aksesuar gibi her ürünü mağazalarından temin edebiliyorsunuz. Dilerseniz eve gelinerek ücretsiz tasarım yapılabiliyor. Mobilya alışverişlerinde verilere göre memnuniyetsizlik oranı %90. Fakat Lazzoni verdiği tasarim hizmeti ile butun gelecek sorunlari engelleyen bir sureci yönetiyor.

Bir koltuğu, bir dolabı veyahut bir masayı size en uygun ölçüde sipariş edebiliyorsunuz. Bu konuda da müşterilerine oldukça kolaylık sağlayan bir marka olduğunu söyleyebiliriz.

Kullanılan malzemeler doğa dostu ve organik. Ürünlerde hava ile temasında kanserojen madde üretmediğini belgeleyen ‘‘Think Green” sertifikası bulunuyor.

Tüm ürünler 7 kat boyanıyor (El değmeden, robotlarla)


Sonsuz dolap sistemi ile satın alacağınız bir gardrobun iç tasarımı tamamen size ait olabiliyor dilerseniz. Burada çalışan herkes proje yöneticisi. Birlikte çiziliyor, birlikte karar veriliyor.

 

Ve satış sonrası destek..

Sürekli hizmet garantisi var Lazzoni’de. Taşınma gibi bir durum olursa şayet, evinize gelip söküm, gittiğiniz evde montajı yapılıyor. Herhangi bir aksaklıktaysa daima yanınızdalar.

 

 

Dresuarımı instagramdan takip edenler daha evvel gördüler. Şu ara en sevdiğim eşyam haline geldi 🙂

 

3 thoughts on “Lazzoni I Mağazada bir gün

  1. İstanbul da Modoko da her giriş yaptığımda ilk mağaza olarak gözüme çarpıyor. Logosu ben burdayım diyor. Adı da İtalyan izlenimi veriyor ama bir kez bile sormadım ürünlerin bu tarz mı olduğunu. Zeynep hanım Lazzoni için her defasında fiyat endişem vardı. ürün fiyatları ile kalitesi arasında hep endişelerim vardı çok bilgilendirici olmuş. Eğer siz memnunsanız bizde deneriz artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website