Günümüzün üçte birini geçirdiğimiz bir odanın dekorasyonuna aslında gerekenden daha çok önem vermemiz gerekiyor. Öyle ki yatak odalarımızın dekorasyonu; ruh halimizi ve bedensel hareketlerimizi doğrudan etkiliyor.

Tıklım tıklım dolu, kalabalık, üst üste ve göz yorucu desenler ve renklerle dekore edilmiş bir yatak odasında kimse zamanını geçirmek istemez. Güne pozitif bir enerji ile başlamanın formüllerinden biri de, ferah ve içimizi açan bir yatak odasında gözlerimizi güne açmaktır. Bu yüzden yatak odalarında yerleşimden, mobilya seçimine, kullanılan renklerden dekorasyon stiline kadar dikkat edilmesi gereken oldukça fazla sayıda unsur var.

Nelermiş birlikte göz atalım mı 🙂

 

 

Eğer size mutluluk veren dekorasyon stili, minimalist ise; ihtiyacınız kadar eşyaya sahip olduğunuz bir atmosfer size yetecektir. Fotoğraftaki her detay azla mutlu olmayı seçenleri sevindirecek sadelikte.

 

 

Egzotik desenler beyazla kombinlendiğinde ortaya oldukça modern bir görüntü çıkar. Eğer eklektik stilden hoşlanıyorsanız bu yatak odası atmosferi size mutluluk verecektir. Komodin yerine daha hafif, gündelik sehpalar tercih edebilirsiniz.

Romantik çiçeklere hayır demek oldukça zor. Yatak odanızda ferah/ açık renk tonları ve çiçek desenlerini kullanmak size daha huzurlu bir yatak odası vaad eder.

One thought on “Daha huzurlu bir yatak odası atmosferi mümkün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website