Bazen evde değişiklik yapmak ister, ama son halini gözümüzde canlandıramayız. Bu yüzden ilk adımı atmak çoğu zaman zor gelir. Bize cesaret verecek olan birkaç değişim fotoğrafı görmektir belkide.

İşte size ilham verebilecek öncesi/sonrası örnekler:

 

İlk örnek merdiven kısmındaki boya renginde yapılan bir yenileme. Bu değişiklik tertemiz bir duvarı da beraberinde getirmiş, ve aslında bu ev için tercih edilen bir değişiklik değil; gereklilikmiş.

öncesi:

sonrası:

 

Mutfaklar, değişiklik/tadilat/ tamirat konusunda başı çekenlerden.

Birçok kadın mutfağını yenileme ihtiyacı duyuyor. Buhar ve su ile temas kısa zamanda deformasyona sebep olduğu içinse, bir düzenleme çoğu zaman şart haline geliyor.

Bu mutfaktaki değişimin öncesinde koyu ahşap rengindeki mutfak dolapları, füme ve beyaz renklerinde değiştirilmiş. Aynı zamanda zeminde mutfak karolarında da değişikliğe gidilmiş. Ve muazzam güzellikte bir mutfak elde edilmiş.

 

öncesi:

 

 

Sonrası:

En çok şaşırtan öncesi/ sonrası fotoğrafları bu yatak odasındakiler olmalı.

Önceki halinde karanlık/ kasvetli bir yatak odasıyken, değişiklik sonrası modern, ferah ve bol ışık alan bir alan elde edilmiş. Bunda açık renkte mobilyaların, ve badananın da etkisi oldukça büyük.

Aynı zamanda dekoratif açıdan da mükemmel dokunuşları es geçmek olmaz.

 

Öncesi:

 

Sonrası:

 

Buradaki örnekte, ilk fotoğraflarda aslında bu banyonun bir değişiklik yada yenilemeye ihtiyacı yokmuş gibi duruyor öyle değil mi?

Fakat sonrası fotoğraflar bu değişimin etkisinin oldukça büyük olduğunu da kanıtlıyor.

Sadece banyo dolaplarındaki değişiklikle kalmamış ev sahipleri. Aynı zamanda sanatsal ve zevkli dokunuşlarla, dekoratif yönü baskın da bir banyo elde etmişler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website