Yazın resmen gelişi ile birlikte ev dekorasyonunda da daha çok mavilere beyazlara turkuazlara yer açmaya, marin esintili bodrum evlerinden ilhamla yazlık evler kurgulamaya başladık. Renklerin enerjisine inanıyorsanız kullandığınız renklerle bir anda şehrin ortasında yaşayan bir evi, deniz kenarında bir yazlık evine dönüştürebilirsiniz. Bunu başarmak sanıldığı kadar zor değil, yalnızca  birkaç noktaya dikkat etmek yeterli.

Artık birçok istede mobilya boyamanın pratik yolları deneyimlenerek öğretiliyor. Siz de koyu renkli mobilyalarınızdan sıkıldıysanız güneşin yüzünü cömertçe gösterdiği şu günlerde mobilyalarınızı  beyaza ve maviye boyayabilir, büyük bir değişikliğe adım atabilirsiniz. İhtiyacınız olan biraz cesaret yalnızca.

Yazlık bir ev stiline sahip olmak istiyorsanız, aksesuar seçimlerinde de denizi ve kumsalı çağrıştıran objeler kullanabilirsiniz. Deniz kabukları, maket gemiler, mavi turkuaz renklerde vazo ve şişeler, hasır sepetler ve şapkalar, balık formunda eşyalar size yardımcı olacaktır.

 

2 thoughts on “Yazlık ev stili, mavi-beyaz-turkuaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website