Yaklaşan düğün sezonu ile birlikte mobilya alışverişi sizin de gündeminizde en ön sıralarda ise, hem modern hem fonksiyonel bir mobilya arayışındaysanız fakat nereden başlayacağınız konusunda kararsızlık yaşıyorsanız; bu yazımda size hem tasarımı, hem hem de kalitesi ile yüzünüzü güldürebilecek bir markadan; Saloni Mobilya‘dan bahsetmek istiyorum.

Evimiz için satın alacağımız bir mobilyanın, tam hayal ettiğimiz gibi olması, fakat bunun yanında da sağlam ve dayanıklı olması, işlevsel ve kullanışlı olması, ölçüsel olarak kullanacağımız odaya uyum sağlaması, kumaş kalitesi, rengi gibi bir çok unsur var dikkat edilmesi gereken. Aradığınız tüm bu kriterleri size verebilecek, dahası satış sonrası desteği ile dilediğiniz her zaman size akılcı çözümler sunabilecek bir marka Saloni Mobilya.

Dar mekanlara akılcı çözümler sunan tasarımları ile, mevcut odanız kaç metrekare olursa olsun, sizin için uygun olan bir seçenek mutlaka var. Ayrıca biz hanımların koltuk alırken özellikle üzerinde durduğumuz konular; kumaş kalitesi, dikiş işçiliğinin yüksek olması, kılıfların silinebilir/yıkanabilir/çıkarılabilir olması gibi bir çok kolaylık da Saloni Mobilyanın koltuk takımlarında mevcut.

Ayrıca yalnız mobilya ürünleri ile değil, aksesuar zenginliği de göze çarpıyor. Aydınlatmadan gazeteliğe, kitaplıktan kırlentlere kadar geniş bir skalada birbirinden zevkli tamamlayıcı ürünler de bulunuyor koleksiyonlarında.

Tercihiniz sade ama gösterişli, kullanışlı, şık ve modern mobilyalar ise, Saloni Mobilya’nın ürünlerine mutlaka göz atmanızda fayda var.

Web sitesi: Saloni Mobilya

Facebook: Saloni Mobilya

İnstagram: Saloni Mobilya

 

One thought on “Saloni Mobilya

  1. Saloni Mobilya ile malesef çok geç tanıştım keşke evlenmeden önce görüp çok beğenmiştim o zaman en yakın şubesi inegöl de idi ben istanbulda idim gitmeye üşendik sonre manisa da cadde de önünden geçerken denk geldi girdim ve mağazayı gezdim gerçekten bayıldım evleneceklere tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website