İnstagram’da evleri ve sunumları ile ilham veren, kendilerine hayran bırakan kareleri ile her daim gözünüz bu hesaplarda olmalı. Ev dekorasyonu ilgi alanınıza giriyorsa; ev turlarından hoşlanıyorsanız bu hesaplar kadrajınızda olsun 🙂

 

@sahildekiev

Ayşegül hanım’ın Datça’daki evini, içinizi açan ferah sunumlarını, balkon düzenlemelerini, yaratıcı değişikliklerini mutlaka görmelisiniz.

 

@zeynepinevi

Bizim gri/beyaz, sade evimiz de instagramda 🙂

@ayguncuhadar

Aygün hanımın zevkli evi örnek alınası evlerin başında geliyor. Evdeki her detay hayran bırakıyor kendine.

 

 

 

 

 

 

 

@gulce0606

Gülseren hanımın evi adeta dekor cenneti. Uzun uzun bakmak, incelemek ne nereden sormak isteyeceklerinizden 🙂

 

 

@cafenohut

Öyle bir yaratıcılık, öyle bir zariflik ki anlatmakla bitiremem. Eminim ki biliyorsunuz siz de onu 🙂

 

@sweetelishome

Tuba’nın evi, her baktığınızda size farklı gelebilir. Çünkü o kadar becerikli ki, durmaksızın size yeni fikirlerle yeni önerilerle geliyor. mutlaka görmelisiniz 🙂

 

@inspirationsathome

İlham veren en güzel ev dekorasyon hesaplarından. Öylesine naif, öylesine etkileyici her bir fotoğrafı Emel’in. Tıpkı masal gibi.

 

 

@nurungemisi

Nur’un sunum ve stil önerilerini, mutlaka takip etmeniz gerek. Eminim size de çok şey öğretecek 🙂

 

@iskandinavevim

Karolina, aslında Polonyalı. Ama artık Türkiye’de yaşıyor ve okuyucuları ile evindeki anlarını paylaşıyor. Toz pembe bir rüya yaşamak, beyaza hayran kalmak için kadrajınızda olsun 🙂

 

 

@ifyouwanttobeall

Ersin için ne yazsam eksik kalacak. Müthiş incelikte bir dekorasyon zevki, ve el işçiliği. Dönüşüm projelerini hayranlıkla takip edeceksiniz.

12 thoughts on “İnstagramda mutlaka takip etmeniz gereken 10 dekorasyon hesabı

 1. Çok teşekkürler Zeynep’cim benim. Seni de listenin en tepesine ben ekliyorum. Bakmaya doyamadığım hesaplardan birisi senin ki. Okuma listemin en başı hatta:)
  Eksik olma.

  • Canım benim.. Hakkında yazdıklarım o kadar az kalıyor ki seni anlatmakta.. Özgünlüğünü naifliğini sevdiğim.. Dört gözle bekliyorum her bir yazını blogda

 2. Ya nasıl mutlu oldum görünce! Bütün baharı içimde hissettim. 🙂 Bahsettiğin tüm hesaplar benim içinde çok çok özel insanlar. Sende öyle! İyi ki yolumuz kesişmiş.

  Çok çok sevgiler. 🙂

 3. Kuzum benim:) çok teşekkür ederim çok mutlu oldum senin gibi zevkli bir arkadaşımın bu listeye beni eklemesine:) Bu arada diğer projeden haberim yoktu hemen takibe alıyorum sayfayı:)
  Çok çok öperim çok

 4. Bloglara geymeyi çok ihmal ediyorum şu sıralar. Bugün de tesadüf eseri açtım blogger’ı ve bu harika süprizle karşılaştım.
  Çok teşekkür ederim Zeynep’ciğim… Seni takip etmek de öyle büyük bir zevk ki..

 5. Bloglara geymeyi çok ihmal ediyorum şu sıralar. Bugün de tesadüf eseri açtım blogger’ı ve bu harika süprizle karşılaştım.
  Çok teşekkür ederim Zeynep’ciğim… Seni takip etmek de öyle büyük bir zevk ki..

 6. Canım Zeynep nasıl mutlu ettin anlatamam.
  Seçtiğin hesapların hepside büyük keyifle takip ettiklerim.
  Sevgilerimi iletiyorum:)

 7. Sevgili Zeynep
  Çok zarifsin, teşekkürlerimi bir borç bilirim gerçekten onure oldum. Sabırsızlıkla tanışacağımız günü bekliyorum. Sağlık, sevgi esenlikler diliyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website