Yazın doğan çocuklar için doğum günü konsepti kurgulamak evdeki kutlamalara göre daha neşeli olabiliyor. Kışın hava şartları nedeniyle evlerde/cafelerde kutlanan partiler havanın ısınmasıyla birlikte piknik, havuz başı bahçe kutlamalarına dönüşüyor ve çocuklara serbest oyun ve hareket imkanı tanıdığı için daha eğlenceli oluyor.

Yaz doğum günlerinde, eğer çocuğunuz kız çocuğuysa deniz kızı, erkekse deniz canlılarını içeren bir tema hazırlayabilirsiniz. Peki bu doğum gününde nelerden ilham alabilir, hangi detaylara yer verebilirsiniz haydi birlikte fotoğrafları inceleyelim…

Tema deniz olunca, aslında annelere düşünecek çok bir şey kalmıyor. Balıklar, yengeçler, denizatı, ahtapot, midye, deniz yıldızları aklınıza gelen her canlıyı pasta/cupcake süslemelerinizde kullanabilirsiniz.

Hazırlayacağınız arka fonda balık pullarını kullanmak hoş bir fikir olabilir. Dilerseniz renk tercihinizi daha parlak renkler olan gümüş yada doreden yana kullanabilir hareketli bir etki yaratabilirsiniz.

Gelen minik misafirlerinize hediye olarak, deniz temasından yola çıkarak kova içinde minik su oyuncakları hediye edebilirsiniz. Kolluk, simit, deniz gözlüğü de yine bir alternatif olabilir. Bu objeleri dekor olarak da kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website