İpeğin ilk çikolatası!

İpek doğalı 3buçuk yıl oluyor. Ve biz ne hastane odasında, ne evde misafirler için bir çikolata yaptırmayı düşünemedik mi, ihmal mi etttik; ne yaptık inanın hatırlayamıyorum. Bi ara gündeme geldi fakat, hani şu pastanalerde satılan ve üzerinde kız bebekse minik bir porselen bebek, erkek bebekse yine aynısından mavi renkte kullanılan çikolatalar vardır ya, işte onlar bana biraz sıkıcı gelirdi. Aslında sıkıcılıkları bir yana, tek bir tanesi öyle pahalı ki, sayıyı biraz arttıracak olsanız deli gibi bir rakamla karşı karşıya kalabilirdiniz.

Fakat bebek çikolatası nın bu zarif pakedi böyle bir şeye ihtiyacınız varsa eğer; hem bunu karşılayacak güzellikte, hem gayet yeterli sayıda ve hem de bütçenizi sarsmayacak fiyatta. Ayrıca kutularına yapılan özel baskı sayesinde, çikolatalar yense bitse de, size güzel bir hatıra kalmış oluyor.

Birkaç önemli hatırlatma da yapayım;

Sitelerinde yenidoğan, babyshower, dogum gunu, mevlid vb. özel günlerde kişiye özel isimli veya resimli çikolata hizmeti de veriyorlar.

Çikolatalar Pelit Valonia marka**

Metal kutu yanında, karton kutuda çikolata, spesiyal dolgulu aynalı çikolata, kişiye özel magnet tasarımları da sitelerinde mevcut.

Türkiye’nin her yerine ve Avrupa’ya kargolayabiliyorlar. Kargo esnasında hasara ve erimeye karşı ozel koruyucu ile paketleme sistemleri de var. Kargonuz yalnız karton kutuda değil, aynı zamanda muhafazalı bir ambalajla ulaşıyor size.

Bebek çikolatası yaptırmak, yada bir sevdiğinize güzel bir sürprizle hediye etmek isterseniz kesinlikle tavsiye ediyorum..

One thought on “İpeğin ilk çikolatası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website