Doğal, işlenmemiş, lüksten uzak ve dönüştürülebilir..

Rustik dekorasyonun vazgeçilmezleri arasında az işlenmiş, geri dönüştürülebilir, lüksten ve gösterişten olabildiğince uzak mobilyalar yer alıyor. Bu stilde bir ev dekorasyonu hazırlamak istiyorsanız önceliğiniz kesinlikle bu olmalı: Doğal, doğadan ve formu bozulmamış..

Rustik ev stilini evinize uyarlamanız için öncelikle lüksü çağrıştıran her ne varsa bu stilin dışında tutmalısınız. Bir kır evinde olduğunuzu hayal edin.. İşinize yarayacak olanlar hasır sepetler, kürkler, ham/masif ahşaptan yapılan mobilyalar.. Renk seçiminde ise yine doğal olanlardan ilerlemlisiniz. Kum beji, kahve tonları, krem rengi bu stilin uygun renklerinden. Döşemeler için ceviz yada kiraz ağacını tercih edebilirsiniz.

Eskitilmiş yada direk olarak kullanılmış mobilyaları bu stilde tercih edebilirsiniz. Üzerinde kendi tarzınızı yansıtan dokunuşlarla, atılmak üzere olan bir sandalyeyi, veya bir kenarda senelerdir duran bir vitrini yeniden kullanılabilir hale getirebilirsiniz..

Her şeyin yerli yerinde olduğu, düzenli uyumlu görüntüden rustik dekorasyon stilinde kaçınmanız şart. Bu stil rahatlığı ve doğallığı temsil eder. Dağınıklığı depo görüntüsünü sever!

 

One thought on “Rustik ev dekorasyonu örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website