Canlı, renkli, alabildiğine enerjik bir stil..

Rio’da gerçekleşen karnavallar gibi yaşam biçimlerini enerji ve harekte yoğunlaştıran Brezilyalılar, dekorasyonda da kendilerine has enerjilerini renkle buluşturuyor. Bu stil de tamamen Brezilyanın o coğrafyasından nasibini alıyor. Devasa yeşil bitkiler, ceviz ve venge gibi koyu renkli ahşaplar, doyasıya renk ve canlılık renkli ev dekorasyonunun olmazsa olmazlarını oluşturuyor.

Dahası nedir derseniz birlikte inceleyelim.

Eğer hareketli, enerjik, neşeli bir kişiliğe sahipseniz, ruh kıpırtılarınız dekorasyonuna yansıyacak ve bu stilde size merhaba diyecektir. Mobilyalarınızda nötr yerine, doyasıya renk görmek istiyorsanız alternatif çok, fakat dikkat edilmesi gereken bir nokta var ki, renkliliğin de bir uyumu olduğu!

İçinizden taşan enerjiyi dekorasyon zevkinizle bütünleştirdiğinizde ortaya tasarım harikası bir görüntü çıkması an meselesi! Biraz cesur olmaktan kimseye zarar gelmez diyenlerdenseniz düşüncelerinize ket vurmayın, hayal kurun ve yapın!

Renkli stilde dekorasyondan hoşlanıyorsanız kilimlerden yardım almayı unutmayın. Zeminde de koyu renkler tercih edebilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website