İpekli’nin odası her geçen gün biraz daha minik kız odası halini alıyor. Yavaş yavaş dekore ediyorum burayı, en çok dikkat ettiğim ise, seçimlerimizin sadece bu yaşında değil, ilerlerleyen yaşlarında da kullanabileceği şeyler olması. Yumuşak hatlı, göz yormayan, pastel renklerde, sade bir odası olsun istiyorum. Odasında dinlenebilsin, hayal kurabilsin..

Bu tarz ürünlere Türkiye şartlarında ulaşmak güç, biliyorum. Hatta bununla ilgili çok soru alıyorum sizden.. Biz tarzımıza en yakın ürünleri 2 Stories’te bulabiliyoruz. İpeğin abajuru, panosu, avizesi de oradan. Web sitelerinde geniş bir skalada birçok ürün mevcut.. Aydınlatmalar ve mobilyalar benim favorim! Göz atmak isteyenler için isme bir tık:

2 Stories

Yatağı ikeadaki şu model. Genişliği hoşumuza gitti, rahatça uyuması için aldık. Fakat hep düşme tehlikesi vardı ve yastık koyuyorduk. Aklımıza her iki yanına sunta sabitlemek geldi, marangoz çok cüzi bir rakama halletti. Size de fikir olsun:)

 

Şifonyerimiz yine ikea, fakat onu kesinlikle önermiyorum. Öne doğru çok defa devrilmiştir kendisi. İpek kullanırken de oldu bu, ben bir eşya almak için açtığımda da. Zaten internette de görmüşsünüzdür haberleri çıkmıştı.

 

4 thoughts on “İpek’in odasının yenileri

  1. Oldum olası hayranım zaten İpek kızın odasına.
    Zevkiniz çok şık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website