Eğer siz de evinizde bir odaya duvar kağıdı düşünüyor, fakat karar vermekte zorluk çekiyorsanız ilham veren duvar kağıtları örnekleri ile işinizi biraz daha kolaylaştıracak.

Evinize duvar dekoru ile canlı bir hava katmak, göz alıcı desenler kullanarak biraz daha farklılık yaratmak istiyorsanız önerimiz mevcut ev dekorasyonuzun ve mobilya renkleriniz ile uyumlu desenlere yönelmeniz olacak. Eğer tek düze bir stiliniz varsa daha renkli desenli modeller tercih edebilirsiniz. Renklerde kontrast bir etki yaratarak ise, mekana canlılık kazandırabilirsiniz

 

Son dönemde özellikle antrelerde tercih edilmeye başlanan duvar kağıtlarında renkler ön planda. 2017 canlı renklerin/desenlerin senesi.

 

Yatak odanızda bir duvar kağıdı düşünceniz varsa, tercihiniz yatak başınızın hemen arkası olmalı. Yatak odanızdaki mobilyaların genel havasına uygun, daha sade daha dingin modeller tercih edebilirsiniz.

 

Tümüyle sade bir çizginiz varsa, büyük çiçek desenlerini özellikle tercih etmenizi öneririz. Öncesi sonrası halini düşündüğümüzde nasıl hareket kattığını fark edebilirsiniz.

 

Romantik çiçek desenleri yatak odalarında en çok tercih edilen desenlerin başında geliyor. Bebek ve çocuk odalarında da aynı desenler sıklıkla karşımızı çıkıyor.

Tercihiniz hangisi olursa olsun, evdeki mobilyalarınız ve genel hava ile uyumlu olması gerektiğini unutmayın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website