Metal-Modern-Kitaplık-Loft2_2

İnsan hayatı boyunca kaç kere evine mobilya almaya çıkar? 3, 4, veya 5 mi? En tecrübesiz yakalananlar evlilik heyecanını yaşayanlar şüphesiz. Diğer zamanlarda genelde aksesuar veya ufak parçalar ile mobilya alıyoruz. Veya teker teker zamanla mobilyalarımızı değiştirme yoluna gidiyoruz, bütçe yetiyorsa hepsini tek seferde bir yerden almak, evin tek elden çıkması malzeme ve tarz bakımından da daha başarılı oluyor. Bugün kalitesi ve malzemeleri ile öne çıkan bir firma tanıtımı yaparken mobilya hakkında da bilgi vermeye çalışacağım.

Modern Beyaz Köşe Koltuk Nova

Bar-Servis-Arabası-G

 

 

 

Bu firma bir atölye aslında, atölye denince aklınıza gelen şeyler ustalar, her yerde tahta parçaları, ağaçlar ve özel üretim. Atölye ile çalışmanın bir çok avantajı var işin mutfağını görüyor ve istediğiniz değişiklikleri yaptırabiliyorsunuz. Mobilya ve dekorasyonla ilgili hemen her şeyi özel üretim yapabiliyorlar en güzel yanları da bu, bu gelenekten geliyorlar ve yılların verdiği özel üretim ile ilgili bilgi birikimi ortaya harika bir koleksiyon çıkartmış, gerçekten daha önce hiç bir mobilyacıda görmediğim nadide parçalar da var.

Modern Dresuar Geo

 

thumbnail_Vintage-Dressing-Table thumbnail_Web

 

Fiyat konusunda da avantajlılar ama genelde ürünlerine baktığınızda değerli ve işçilikli ürünler, fiyatlarını hak ediyorlar. Pazarlık etme imkanınızı kullanarak hatta zorlayarak daha da avantajlı bir hale getirebilir siniz, şöyle ki Archidecors daki ürünleri bir mağazada bulsanız 2 katı fiyat ile karşılaşırsınız.

Benim favorim yukarı menü de özel koleksiyonlar adında bir sayfa var orada ayna kaplama mobilya, ağaç mobilya ve mermerden mobilyalar var en dikkat çekeni bunlar. Aşağıda bir kaç ayna kaplama mobilyasını paylaşıyorum.

 

frame0

 

 

thumbnail_ham-ağaç-tv-ünitesi-kamoze

 

FİRMA HAKKINDA

1986 da kurulmuş Modoko’da faaliyet gösteren mobilya üretim atölyesi.
Archidecors üretim atölyesi ile ürünler üzerinde iç mimarlarımızdan destek alarak renk, ölçü ,malzeme gibi dilediğiniz değişikliği yapabilir , kendi zevkinize göre size özel tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Mermer, ahşap ve metal gibi malzemeleri titizlikle işleyerek usta işi ürünler ortaya çıkartıyoruz.
Üstün kalite standartlarında 1986 ‘dan beri üretim yapan atölyemiz müşteri memnuniyetini arttırmak amacı ile aracısız uygun fiyatlar ile sizlere direkt hizmet vermektedir.

thumbnail_kapitone-yatak-odası-hermes1

 

Archidecors un güzel bir tarzı var, tüm ürünlerde bu tarzı görebilir siniz. Sehpa modelleri, onlardan da bir kaç resim paylaşacağım sehpa modellerini mutlaka inceleyin Bu arada bar servis arabaları kolay bulunmayan parçalar, burada onlar da var. Yemek odası takımlarında genelde ağaç ve doğal hava var, ağaç, mermer, cam tüm malzemeleri kullanmışlar. En güzel yemek odası scorp metal ayaklı olan ve mermer masa moda.

thumbnail_siyah-metal-ayak-agac-masa-scorp

 

Archidecors NEREDE ?

Ümraniye Y.Dudullu’da Modoko’nun hemen altında diyebilirim, detaylı adreslerini İnternet sitelerinden alın hemen !

Web: www.archidecors.com
Tel: 0850 532 0479

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website