Geçtiğimiz haftasonu, Kızılcahamam Çam Otel‘de doğanın muhteşem kokusunu içimize çekip gönlümüzce ev konforunda dinlenebildiğimiz, şehirdeki onca gürültüden uzakta, sıcacık, harikulade bir gün geçirdik.. Öyle iyi geldi ki termal havuzları; dönerken resmen pamuk gibiydik.. Siz de kendinizi bir hafta sonu avm’lerin kalabalığına veya bitmek bilmeyen trafiğin ortasına değil, doğanın koynuna atın, dinlenin yenilenin, vallahi iyi geliyor 🙂

50

Çam Otel Ankara’ya 60 km, Bolu’ya ise 90km uzaklıkta, fakat bana nedense on dakikada vardık gibi geldi 🙂 Otelin konumu çam ormanlarının içinde, üstüne bir de kar yağınca, hem havanın temizliği, hem manzaranın güzelliğinin tadına doyamadık..

54

Odamızdan da kar manzarasını izledik..

18

Termal bir otel olunca, tercih edebileceğiniz çok sayıda havuz ve alternatif oluyor. Aile odaları (havuzlu veya jakuzili), masaj salonları, sauna, buhar odası, tuz odası, türk hamamı gibi birçok seçenek var…  Burası ise teras katında yer alan bir havuz.

19 20

Aile odaları da çok temiz, ferah, ve elbette sıcacık 🙂 İhtiyaç duyabileceğiniz her şey burada var.. Spa bölümü güleryüzlü ve çok yardımcı..

22 23 24 25

Tuz odası en sevdiklerimden oldu 🙂

26 28 30

32 52

Ayrıca çocuklar için de eğlenebilecekleri bir oyun odası ve film salonu mevcut.. Görevli nezaretinde vakit geçirebiliyorlar.

Hazır sömestr tatili de yaklaşıyorken henüz planınız yoksa burayı değerlendirebilir ve ailece keyifli vakit geçirebilirsiniz!

Otel ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz: www.camotel.com.tr

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website