eylul-ayi-favorileri

 

Herkese merhaba!

Eylül ayının favorilerinde bu ay size tavsiye edebileceğim yine iki ayrı cilt bakım ürünü var, birde ürünlerinden vazgeçemediğim Toni&Guy’ın saç köpüğü. Hadi başlayalım!

 

Nivea Yüz Temizleme Köpüğü: Nivea’nın sudan köpüğe dönüşen pompalı başlıklı yüz temizleyicisi. İki ayrı ürün mevcut piyasada. Fotoğrafta gördüğünüz pembe renkli kuru/hassas ciltler için, birde mavi şişede normal ciltlere uygun olanı var. Benim yüzüm kızarmaya çok meyilli olduğundan genelde hassas ciltleri tercih ediyorum bu tarz ürünlerde. Makyajı iyi derecede temizlediğini söyleyemem (iyi bir rimel performansı olmadığından) Kullanımı günlük temizlik için oldukça kolay. Ve yüzünüzü kurutmuyor. Bu tarz bir ürüne ihtiyacınız varsa deneyebilirsiniz. Makul bir fiyatı var.

 

Bioderma Sensibio Foaming Gel:  Tek kelimeyle hayran kaldım. Çünkü ürün hem hassas hem de nem kaybı yaşayan ciltler için çıkarılmış. Yani burada benim cildimi tarif ediyor 🙂 Kurutmadan, germeden, nemlendirerek temizliyor cildi, yumuşacık yapıyor. Ve en güzel kısmı sabun, paraben, renklendirici ve sülfat içermiyor. Sizin cildiniz de kurumaya meyilli, ve her yıkamadan sonra bölge bölge kızarmaya meyilli ise mutlaka şans vermelisiniz..

 

Toni&Guy Prep Saç Köpüğü: Bir diğer aşk yaşadığım ürünle devam edelim 🙂 Ağustos ayındaki favorilerde de bu markanın deniz tuzu saç spreyine yer vermiştim hatırlarsanız, deniz sonrası sıklıkla kullanıp bitirince bu ürünle devam etmek istedim bu kez de. Bu; deniz tuzlu spreye göre daha çok hacim veren, saçlarınızda gerçekten doğal duran bir köpük. Ertesi gün dahi saçınızda kalsa rahatsız edici olmuyor. Duşa girdiğinizde temizlerken bile yumuşacık.. Bayıldım! 222ml olduğu için kısa sürede bitecek gibi de gelmiyor 🙂

 

Umarım faydalı olmuştur.. Ekim ayı favorilerinde görüşmek üzere 🙂

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website