Havlu hem en temel, hem de sürekli ihtiyaçlardan.

Havlu alırken ise, suyun havlu üzerinde kayması değil, saniyeler içinde suyu emmesi istediğimiz. Birkaç yıkamadan sonra ilk günkü dokusunu kaybetmemesiyse benim için en önemlisi.. Maalesef markaların bir çoğu, tüketicinin bu ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede havlu üretmiyor. Biz ise, aldığımız ürünler kısa zamanda dayanıklılığını kaybettiği için durmadan yeniliyoruz. Özellikle havlu satın alırken ”ucuz her zaman pahalıdır” sözünü hatırlamak, satın aldığımız uygun fiyatlı ürünlerin kısa zaman içinde yıpranacağını, renklerinin solacağını ve bizi yeniden masrafa sokacağını unutmamakta fayda var 🙂

casual avenue 11

 

Bizim evde havlular haddinden çok yıkanır. Yıpranma, solma ihtimali de yüksek haliyle.. Ama artık tekrar tekrar havlu satın almak değil, satın aldığım havluyu uzun müddet kullanmak istiyorum. Sırf bu sebeple bu seferki havlu alışverişimi, aklıma takılan her soruyu sorarak ve canlı destek alarak Casual Avenue‘den yaptım. Seçim yaptığım havlularım, hydrocotton (su emiciliği oldukça yüksek) , bambu ve modal özellikteler.

Siparişim aynı gün kargoya verildi ve elime çok şık (atmaya kıyamayacağınız kadar) , ve oldukça muhafazalı bir karton kutuda ulaştı. İşini gerçekten özenle yapan markaların sayısı artsın dilerim..

 

casual avenue 12

 

Casual Avenue havlularım, kullanmaya başladıktan sonra, kısa süre içinde favorilerim arasına girdiler. Bunda; hem hafif hem yumuşacık oluşu, saçımda kısa süre kalıp, büyük oranda suyu hapsetmesi, ve yıkandıktan sonra diğerlerine göre daha kısa sürede kurumasının etkisi büyük.

 

casual avenue 13

casual avenue 14

 

casual avenue 15

 

casual avenue 16


Ve son bir bilgi daha, Casual Avenue’den aldığınız her ürün, aynı gün adresinize gönderiliyor, siteden alışveriş yaparken kargo ücreti ödemiyorsunuz, ve aynı zamanda kapıda ödeme yapabiliyorsunuz.

Eminim siz de kullandıktan sonra bana hak vereceksiniz..

Siz de ürünleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website