Bir süredir dekorasyon konusundaki blog yazılarına ara vermiştim. Ancak dekorasyon konusuyla yakından ilgili olduğum için, evimi güzelleştirecek yeni markaları keşfetmeye devam ediyorum elbette. Bugün, tam da bu vesileyle tanıştığım yeni bir markadan söz etmek istiyorum size; Casual Avenue.

Chicago Havlu

 

Ülkemizde de son yıllarda moda olan, evlerde samimi bir hava yaratan country dekorasyonu, dekorasyon meraklıları elbette bilirler. Ekose desenler, bahar havası estiren çiçekler, konforun öncelikli olduğu mobilya ve tekstil ürünleri… Ben de bu konudaki dünyaca ünlü örneklere bakarken tanıştım Casual Avenue ile. Ülkemizde country dekorasyonun temsilcisi olan ilk ve tek marka olduğunu öğrenince de hemen web sitesinden ürünlerini incelemeye başladım. Karşıma hayallerimizdeki yatak odalarının başrolündeki nevresimler, kanepelerde de kullanılabilecek uçuş uçuş yatak örtüleri, fotoğraflarından bile yumuşacık olduğunu anlayabileceğiniz havlu ve bornozlar çıktı. Her ne kadar ev giyimi kategorisindeki ekose ürünlere bayılıp, minikler için tasarladıkları birbirinden güzel ve doğal ürünleri görsem de, bu aralar havlu ve bornoz ihtiyacımdan dolayı en çok bu kategorileri inceledim.

 

Kingston Nevresim

 

Çeşit çeşit havluların bulunduğu kategoriden seçim yapmak güç. Abartıdan uzak bir şıklığa sahip, ufak detaylarla farklılaştırılmış havluları çok beğendim. En çok dikkatimi çeken de hydrocotton ürünler oldu. Türkiye’deki firmaların ürünlerinde ilk kez karşılaştığım bu kavramı araştırdığımda, hydrocotton ürünlerin %100 pamuk doğallığını sunan ürünler olduğunu keşfettim. Özel bir üretimle daha hacimli ve daha dolgun olan bu hydrocotton havlular ekstra yumuşaklık sunuyormuş. Hydrocotton havlunun avantajları oldukça fazla, merak edenler markanın blogundan detaylı bilgiye ulaşabilirler.

 

Ben merakıma yenilip, üzerine bir de ilk siparişte %25 indirim fırsatını duyunca, hemen bir kaç havlu siparişi verdim bile. Bu arada, markanın blogunda country dekorasyon ile ilgili pek çok öneriye ve dikkat çekici bilgiye ulaşmak da mümkün. Bu dekorasyon tarzının meraklıları mutlaka incelemeliler.

 

 

 

 

Signature Bornoz red wine

 

 

Fotoğraflarından da görebileceğiniz gibi markanın çok ilgi çekici ürünleri var. Benim sevdiğim ürünlerin listesi epey uzun oldu. Minik minik alıverişler yapmak için şimdiden bir alışveriş listesi oluşturdum bile. Siz de yaklaşan bayram tatilini bir yerlerde geçirme planları yapıyorsanız peştamallardaki indirimi, Yaz Koleksiyonu’nu ve fırsatları kaçırmayın derim. Havlular elime ulaşır ulaşmaz deneyimlerimi sizinle paylaşmaya devam edeceğim 🙂

One thought on “Country Dekorasyonun ulaşılabilir adresi: Casual Avenue

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website