Her anneler gününde aklıma, anneme hediye ettiğim, ve onun buna nasıl da ihtiyacı varmışcasına sevindiği, boy boy borcamlar gelir 🙂 Ve sonrasında annemin, yeni bir ev görmeye giderken elinde benim o seneki hediyem olan borcamı paketleyecek bir şeyler aradığını hatırlarım 🙂 🙂 Hiç akıllanmam bir sonraki yıl yine alırdım, sonuçta en lazımlısı o bence 🙂 Bir yerlerde Paşabahçe’nin artık borcam üretmediğini, seneler evvelki o borcamların elden ele sürekli değişip durduğunu okumuştum, gülmekten karnıma ağrılar girmişti :))

Anneme artık borcam almıyorum 🙂

Tabii bu sebeple kocaman bir boşluk hissediyorum 🙂 Peki ne mi alıyorum, en sevdiği şeyi, yani beni 🙂 Bu yıl da yanında olabilmeyi umuyorum anneciğimin!

best mom ever 1

best mom ever 5

best mom ever 4

best mom ever 3

 

Kendi anneniz başta olmak üzere, çevrenizde mutlaka vefakar, cefakar, gecesini gündüzüne katmış analar vardır. İşte onlara ne kadar şahane insanlar olduğunu bu anneler gününde bir daha hatırlatmak çok iyi olmaz mıydı?

Bence herkesin ”Dünyadaki en iyi anne” olmasında hiçbir sakınca yoktu 🙂

Kupa ve telefon kabı için buyrun tık tık

2 thoughts on “Annelerin En İyisi

  1. Zeynep’çığır. .Çok icime dokundu bu yazın..Kaç zamandır anneler gününde annemin yanında olamıyorum. .Nasıl da özlemişim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website