^^Big thoughts for small people^^ {Küçük İnsanlara Büyük Fikirler} mottosu ile yola çıkmış, bebek ve çocuk odalarına modern, estetik, sıradanlıktan uzak ve göz alıcı ürünlerle değer katan bir markadan bahsetmek istiyorum bugün size.

2 Stories

 

2 stories 1

Hayatımızı biçimlendirdiğimiz her detayın daha küçük ölçeklisini tasarlayıp sunan markanın kurucusu uzun yıllar Mudo’nun kreatif işlerini yürüten bir isim, Sandra Arslanoğulları. Sitelerinde bebek odası mobilyasından dekorasyona, bebek tekstilinden masa üstü aydınlatmalarına, dekoratif panolardan bez/ahşap oyuncaklara kadar hemen her ihtiyacınıza cevap verecek türde ürünler bulabilmek mümkün.

Günümüzde, bu sektörde sade fakat zevkli ürün bulabilmek öyle zor ki (hamileliğinin son aylarına doğru, o mağaza seni bu mağaza benim, hayal ettiği odayı bir yerlerde bulabilmek ümidiyle, eli göbişinde dolaşan anneler ne demek istediğimi çok iyi anlıyorlardır) 2 stories’in havası, renklerinin soft hali bana ilaç gibi geldi. Neyse ki dekoratif ürünler için geç kalmış sayılmam 🙂

2 stories 2

Aynı zamanda yenilemeyi düşündüğünüz bir çocuk odası yada sıfırdan oluşturmayı düşündüğünüz bir bebek odası için mimari desteği de yine siteden alabiliyorsunuz.

2 stories 4

2 stories 5

Sitelerinde ‘bunu mutlaka görmelisiniz’ diyebileceğim ürün sayısı epeyce fazla, inceledikten sonra siz de bana hak verecek, ve miniklerinizin hoşuna gidecek ürünlerle göz göze geleceksiniz 🙂 Ama benim öncelikle sizinle tanıştırmak istediğim bir ürünleri var ki; fotoğraflarda gördüğünüz tavşanlı masa lambası. Kendi yerinde, kendi ortamında nasıl durduğunu görebilmeniz için bin bir açı ile çektim diyebilirim 🙂 Gözüme her açıdan başka güzel geldiği için de tümünü yükledim 🙂

Bu ürünü sitede buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

2 stories 6

2 stories tavşanlı abajur 2

2 stories tavşanlı abajur 3

2 stories tavşanlı abajur

 

Kızımın odasında yaşamayı istemekte haksız sayılmam, öyle değil mi? 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website