Enza Home Yemek Odası Takımları

Evlerinizde kalite, konfor ve estetiği bir araya getirmeyi hedefleyen Enza Home, yemek odaları koleksiyonu ile birbirinden şık ve modern modellerini beğeninize sunuyor.

Yataş Grup bünyesinde faaliyet gösteren Enza Home, değişen modaya ve farklı tarz anlayışlarına uygun şık ve güvenilir mobilyalar üreterek evinizi olabildiğince göz alıcı ve hem siz, hem de aileniz için vakit geçirmesi keyifli bir yaşam alanı haline getiriyor.

Evinizin farkı alanları için hem kullanım amacına uygun, hem de estetik anlayışınıza hitap edecek mobilyalar tasarlamayı amaçlayan Enza Home’un yemek odası takımı modelleri ile yemekleriniz benzersiz bir şıklığa kavuşacak.

zeynepinevi- 280x250

 

 

Enza Home ile Yemek Odası Anlayışı Değişiyor

Yemek odaları, bulundukları evin karakterini belirler. Hem en önemli ihtiyaçlarınızdan birini gidermek, hem de aileniz, yakınlarınız ve davetlileriniz ile sosyalleşmek için sıklıkla kullanacağınız bu odalar, evinizde geçireceğiniz birçok unutulmaz ana sahne olurlar. Bu odalar, aynı zamanda ziyaretçilerinizin de evinizi hatırlarken ilk akıllarına gelecek yerlerdir. Enza Home, dünyadaki popüler trendlerin ışığında yaratıcı ve yenilikçi bir dizayn anlayışı ile oluşturulmuş tasarımlarıyla, yemek odası deneyiminizi farklı bir boyuta taşıyor. Kimi klasik kimi modern, kimi gösterişli kimi mütevazi ama hepsi özgün ve son derece nitelikli yemek odaları, evinize yeni bir kimlik kazandıracak.

Yeni Sezon İle Evinizde Yeni Bir Sayfa

Enza Home, 2016 Koleksiyonu yemek odası modelleri ile evinize yeni bir soluk getiriyor. Yeni sezonun öne çıkan tasarımlarından bazıları şunlar: Doğal dokusu ve pastel renkleri ile evinizi ısıtacak Mayfair. Ceviz kaplama yüzeyleri ile son derece sofistike bir görünüm sunan Rain. Beyaz ve bronz rose renklerinin mükemmel uyumuyla hayranlık uyandıran Infinity. Çağdaş ve yaratıcı tasarımıyla hem sade hem dikkat çekici olmayı başarabilen Zen. Meşe kaplama yüzeyleri ve iddialı çizgileriyle Elizabeth. İtalyan estetiğini evinize taşıyacak Crystal. Estetik, modern ve minimalist tasarım anlayışıyla Born ve modern ve klasiğin sıra dışı uyumuna şahit olacağınız Orleon. Bunlar ve daha fazlası ile evinizde ve hayatınızda yeni, ferah bir sayfa açabileceksiniz.

Herkesin Hayali Enza Home’da

Farklı moda ve estetik anlayışları, farklı beklentileri de beraberinde getirir. Yemek odasının evin herhangi bir alanından çok daha fazlası olduğunu bilenler, karar verdikleri oda tasarımının, kendi zevklerini yansıtacağının da farkındadır. Örneğin kimi minimal çizgileri, kimi de gösterişli tasarımları tercih edebilir. Kimi açık tonların ferahlığını, kimi daha iddialı renkleri kendine yakın bulur. Renk, tasarım ve malzeme tercihleriniz ne olursa olsun, sahip olduğunuz tarzı en güçlü şekilde yansıtacak yemek odası takımları Enza Home sayfalarında mevcut.

Yemek odası takımı eviniz, eviniz de sizin hakkınızda çok şey söyler. Siz de Enza Home web sayfalarındaki yemek odalarını inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri görüp uygun fiyat ve kampanyalarla satın almak için size en yakın Enza Home mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website