Ev turlarına bir süredir ara vermiştim. Bu uzun arayı kapamak, ve beğenerek takip ettiğim Lucy’nin evi ile devam edelim istedim.

Blogda en çok ilgiyi gören kısım ”ev turu” oldu. Biliyorum ki, birbirimizin evini gezerken, kendi zevklerimiz de şekilleniveriyor, ilham alıyoruz.

Benim sitesini her ziyaret ettiğimde mutlulukla dolduğum bu ev de, benim ilham kaynaklarımdan.. Lucy evinde rustik ve modern tarzı birlikte kullanmaktan hoşlanıyor. Evi için tamamiyle modernize bir ev diyemiyoruz, vintage tutkusunu da yine kullandığı objelerden hissedebiliyoruz. Bu evin kendine has tarzı, seçimlerin yumuşaklığı, kumaş tonlamalarının soft hali beni kendine hayran bırakıyor.

Bakalım siz de benim kadar sevecek misiniz? 🙂

Unutmadan, sitesini de muhakkak incelemelisiniz: Craft Berry Bush
papersackvasecraftberrybush1

roomupdate-1-of-1

roomupdate-1-of-1-11

wayfairroomrefreshcraftberrybush-2

wayfairroomrefreshcraftberrybush-3

wayfairroomrefreshcraftberrybush-16

wayfairroomrefreshcraftberrybush-18

wayfairroomrefreshcraftberrybush-19

wayfairroomrefreshcraftberrybush-20

wayfairroomrefreshcraftberrybush-21

wayfairroomrefreshcraftberrybush-23

8 thoughts on “Ev Turu, Lucy’s Home

  1. Ne güzel evler. Ferah,sıcak… Ben de evimde şirin ve özel bir hava oluşturmak istiyorum ama bu hayat şartlarında hem de ev kredisi öderken hem de oğlan evlendirecekken ne kadar da imkansız. Yine de seyretmek bile mutlu ediyor insanı. Teşekkürler.

    • Değil mi Mine hanım, benim için de söylediklerinizin bir kısmı geçerli aslında 🙂 şey tabi Oğlumu evlendirmiyorum ama ev kredisi ödüyorum, bu yüzden kendi evim olduğunda alırım istediklerimi diye kendimi erteliyorum 🙂

  2. Şu aydınlığa şu ferahlığa bak.Gri koltuk pembe yastık laleler insanın içine nasıl da çoşku veriyor.Çok sevdim bu evi çok.En çok aydınlığını yumuşaklığını sanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website