sana söyleyemediğim her şeyOkuduğum kitaplarda pek fazla ısrarcı olamıyorum fark ettiyseniz, okuduktan sonra konusunu biraz yazıp kararı size bırakıyorum..

Ama bu defa kitabı almanız ve okumanız için yazıyorum, hatta eğer bir ebevynseniz daha da çok ısrar ediyorum!

Her anne baba, eminim ki, kendi çocukluk ve gençlik yıllarındaki pişmanlıklarını, hatalarını bir gün kendi çocuğu yaşamasın korkusu çeker.. Ve bu amaçla yetiştirir, büyütür evladını . Bilemiyorum, belki de bunun tam tersidir. Ama benim babam, kendi babasından görmediklerini, kendi çocukları yaşamasın gayretinde idi. Biz böyle büyümedik, ama siz öyle olmayın derdi.. Eksikliğini çektiği ne varsa fazlası ile yapmaya çaba sarfederdi canım babam.. Bu kitapta anne baba davranışlarıyla ilgili, işte tam bu konuda öyle ince bir çizgi var ki, okurken hem sonunu öğrenmek isteyecek hem de bitmesin isteyeceksiniz. Size çok şey verebileceğinden, farklı bir gözle bakmanızı sağlayabileceğinden kuşkunuz olmasın..

Sana söyleyemediğim her şey, Martı yayınlarından çıkmış ve Amazon’da da yılın en iyi kitabı seçilmiş..

 

 

2 thoughts on “Sana söyleyemediğim her şey, kitap yorumu

  1. Sen al dersen alirim. Ozlemisim yorum yazmayi, ara ara girip okuyorum ama belki instagramin kolayligindan, oradan haberlesiyor olmanin rahatligindan yorum yapmayi atliyorum hep. Haksizlik ediyorum. Kitaba en kisa zamanda bakacagim. Operim

    • Seda’cım canım muhakkak okumalısın, çok seveceğini tahmin ediyorum..
      instagram her açıdan rahat ve kolay ama ben burada daha mutluyum galiba 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website