Yılbaşına sayılı günler kaldı ve herkesi bir telaş sardı. Yılbaşında ne yapacaksın soruları bir yandan, planlama yapmaya çalışmak bir yandan 2016 senesine güzel girmek isteyenlerde büyük bir telaş yaratıyor. Arkadaşlara, aileye hediye almak da ayrı bir dert oluyor. Bu sefer farklı bir hediye olsun, Türkiye’de olmayan bir hediye olsun diyorsanız Amerika’dan alışveriş yapma seçeneğini düşünebilirsiniz.

Yılbaşı alışverişi için Amerika’dan alışveriş yapmak ne kadar ütopik gözükse de aslında çok kolay. Artık Amerika’dan alışveriş yapmanıza olanak sağlayan birçok alışveriş sitesi mevcut. Hem de fiyatları Türkiye’dekilerden çok çok daha ucuz fiyatlara satılıyor. Giyim, aksesuar, elektronik alanında neredeyse her kategorideki ürün arasından çok farklı seçeneklerle sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeler bulabilirsiniz.

Peki, Amerika’dan ne alınır? Amerika’dan alacaklarınızın sınırı yok. Aklınıza gelen hatta aklınıza gelmeyen birçok hediye seçeneği içinden sınırsız sayıda ürün satın alabilirsiniz.

Binlerce ürün arasından en zor kısım olan seçimi yaptıktan sonra sizi bir zorlu yok daha bekliyor. Ürününüzün kargo ücreti ne kadar tutacak? Aldığınız üründen fazla tutması ihtimali soğuk terler akıtmanıza yeter de artar bile. Ancak Amerikapostam adresini kullanıyorsanız böyle bir durum sizin için söz konusu değildir.

Amerikapostam kullanıcıları yılbaşı hediyesi olarak Amerika’dan seçtikleri ürünleri çok uygun kargo ödemeleri ile Türkiye’ye getirtebiliyorlar. Hızlı kargo seçeneğinde bile ödenen miktar o kadar uygun ki Amerikapostam’ı kullanarak alışveriş yapan çoğu kişinin alışverişte ilk sırasına Amerika yerleşiyor.

Kargo fiyatları bu kadar uygunken kim bilir aldığım ürün elime ne zaman ulaşır diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak Amerikapostam kurucuları bunu düşünerek sistemlerini geliştirmişlerdir. İster hızlı kargo hizmetinden yararlanın ister ekonomik kargodan yararlanın aldığınız ürün bir haftayı geçmeden elinizde oluyor. Yani aldığınız hediyenin elinizde olmaması için anca yılbaşı öncesindeki gün sipariş vermiş olmanız gerekiyor. Türkiye’den internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürünlerinizin gelme süresinin iki haftayı buluyor olması sizi internetten alışveriş yapma konusunda negatif düşüncelere sevk etmesin. Çünkü Amerikapostam ile internet alışverişlerinizdeki tüm önyargılarınızı yıkıp size 2016 senesine müthiş bir giriş yapacağınız yurtdışı alışveriş hizmeti sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website