Şeftali kokan bir kitap! .. Çünkü siz sayfaları çevirirken, hatta bir kenarda dururken bile burnunuza mis gibi tatlı şeftali kokusu geliyor.. Ve adının hakkını veriyor sonuna kadar..

Kitapta birbirinden tamamen zıt karakterde üç arkadaşın bir şeftali bahçesinde geçirdikleri yaz, başlarına gelenleri anlatılıyor. Yaşadıkları onları birbirine daha çok bağlıyor, ve her şeye ve tüm eksik yönlerine rağmen birbirlerine değer veriyor olmaları okurken sizi de sanki onların dördüncü arkadaşı gibi hissettiriyor. Biraz gençlik romanı tadı var da diyebiliriz aslında. Yine de; eğer bir kitaptan beklentiniz güzel vakit geçirmek, hayata dair iyi hisler beslemek, günlük hayatın stresinden uzaklaşmak ise tavsiye edebilirim size Şeftali Kokan Bir Yaz’ı.

Bu aralar daha çok kitap okuyabiliyor olduğum için de nasıl mutluyum anlatamam 🙂

 

şeftali kokan yaz

5 thoughts on “Şeftali Kokan bir Yaz

 1. Yine bulmuşsun kendin gibi, iyi gelen bir kitap.İnsanın arada böyle sıcak hikayelere,hayatta güzel şeylerde var dedirten kitaplara ihtiyacı oluyor değil mi.Ben de bu yıl iyi gidiyorum okuma hızında nazar değmesin.Sana da keyifli okumalar canım.Öptüm.

  • Çok güzel bir kitap olmalı, kapağı da çok hoş
   bazı kitap kapakları çok güzel ve ilgi çekici oluyor
   “gel beni oku” diyor

   sevgiler

 2. bu kitap her kütüphanede bulunmalı desem abartılı mı olur? ama konusu şöyle dursun tipi çok güzel değil mi?
  pastel tonlarda kapak tasarımı üstelik ciltli, e bir de malum kokusu, sayfa kenarları renkli.
  tipi çok güzel zaten başta.
  benim için konusu da güzeldi, severim gençlik hikayeleri okuyamayı zaten.
  ben bu ara yavaş gidiyorum zeynep, dengeliyoruz birbirimizi :*

 3. boyle bir sayfa acmis olmanizi icnde cok kisiye hitap edecek secenekleri barindirmasi ne guzel bir zaman oldurmek olmuş.Tebrik ederim.Faydalı olduğu kadar da olumlu etkileşim.Kitap evinden remlam bedeli ala alirsiniz değer.Sūrdūrmenizi temenni ediyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website