Öyle az ışık alan bir salonum var ki… Sabah bir kalkıyorum; Aa sanki hala gecedeyiz! Balkonumuzun önünde bir sarmaşık var, balkonuma tüm kuru yapraklarını döktüğü yetmiyormuş gibi birde beni karanlıklara boğuyor 🙂 Ben istiyorum ki güneş gözümün içine içine batsın, ama nerde! Bu sefer de tüm perdeleri açıyorum.. Bazen gündüz vakti mum yaktığım oluyorn desem inanır mısınız? Bu gün de onlardan biriydi.. Bu fotoğrafları da o kapalı ve karanlık havada, biraz ışıkla, ama en çok orada pırıl pırıl parlayan beyaz,pudra yastıklarımla kurtarabildim. Baktım içime sindi, size de göstermek istedim 🙂

deardeer 1

deardeer 2

deardeer 3

Aramızda bazı çok yetenekli insanlar bu yastıkları evinde muazzam bir özenle dikiyorlar 🙂 Bir tanesi de Sinem. Sadece kırlentle kalmıyor, beşik koruması, runner, amerikan servis gibi işleri de, dilediğiniz kumaşla ve hayal ettiğiniz gibi dikip gönderiyor! Daha ne olsun 🙂 İnstagramda ‘deardeerlove’ hesabında Sinem’in tüm yaptıklarını inceleyebilirsiniz..

 

 

18 thoughts on “Kış ortasında bahar havası..

 1. Canım bu oda karanlıksa ve sen bu ışıl ışıl kareleri çekip bir de benim içimi aydınlattıysan ellerin dert görmesinden başka ne diyebilirim ki.Nasıl güzel nasıl huzurlu kareler yine.

 2. Ne zamandır diyeceğim bir türlü fırsat olmadı. Yeni evinizde iyi günlerde oturun Zeynep. Seni uzun zamandır hem blogdan hem de instagramdan takip ediyordum. Ankara’da yaşadığını yeni öğrendim ve çok sevindim. Benim de 17 aylık bir kızım var. İpek’le akran sayılırlar. Bir gün tanışabilmek dileğiyle..

  • Çok zarifsiniz ne güzel Allah bağışlasın, umarım bir gün görüşebilme kızları kaynaştırma imkanımız olur.. 🙂
   Güzel dilekleriniz için tekrar teşekkür ederim..

 3. Canım oysa bize yansıyan pırıl pırıl bir salon çok da ferah görünüyor, eline sağlık, bol güneş alan istediğin gibi bir evin de olur inşallah…
  sevgiler

 4. Ah o karanlık ev ne demek çok iyi biliyorum. Evi sevmeme rağmen mutfağı ve karanlık olmasından dolayı harıl harıl ev arıyorum. ama senin fotoğraflarındaki ışık her zaman harika!
  Kırlentler ise tam senlik. İyi günlerde kullan…

  • Dimi Aydacm, bir kırlent bizim eve bu kadar hitap edebilirdi 🙂
   Ayda biz güneş ışığına çok hasretiz şu evde biliyo musun hiç güneş almayan bir salonumuz var tam migren hastaları için 🙂

 5. ahh zeynepcim.. o kapalı havada bile insanın içini açan aydınlık fotoğraflar çekebiliyorsun 🙂 daha ne diyeyim 🙂 seviyorum senin fotoğraflarını, arada unutsam da bloguna uğramayı hep takipteyim bilesin 🙂 sevgiler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website