Ev turunda bu hafta Gizem’in modern country mobilyalarla döşediği harika evinin misafiri oluyoruz 🙂

Gizem’in, evi için seçimleri öyle zevkli ve birbiriyle uyumlu ki, sadece fotoğraflar, nasıl huzurlu bir ev olduğunu anlatmaya yetiyor.. Buradan da ricamı kırmadığı ve evinin fotoğraflarını bizimle paylaştığı için tekrar teşekkür ederim.

Hadi şimdi Gizem’den evini dinleyelim 🙂

 

1

Mutfağım evin en az güneş alan yeri malesef.. Sadece sabah saatlerinde ışıl ışıl olurKıvılcımlar. Bu yüzden instagrama çok nadir mutfaktan fotoğraf gelir..

 

2

Tereklere karşı her zaman ilgim vardı ama benim mutfağımda süsten çok birazcık daha sıkış tıkış dolaplarımı rahatlatma işine yarıyorGülen yüz (siyah ve beyaz)

3

4

5

 

Asıl amacı mutfak önlüklerinin asılmadıyda başta, sonradan elime geçen ner varsa astığım bi yer oluverdi..

 

6

Bunlar da Lady den mutfak detayı Gülen yüz (siyah ve beyaz)?Pençe izi.

7

8

Evimizin tek balkonu bu minicik alan. Yaz akşamları fenerimizi yakıp birer kadeh şarap içmek burada en keyif aldığımız şey..

 

9

 

Salonum evin en aydınlık yeri. Tam hayal ettiğim gibi iki tarafı komple cam. Güneşin doğuşundan batışına kadar hep ışıl ışılKıvılcımlar En çok instagram fotoğrafım buradan gelirİki kalp

 

10

 

O kadar küçük bi salonum varki neredeyse her evde olan aynalı-aynasız konsolum yokGörmedim maymunu. Olabildiğince kullanışlı hale getirmeye çalıştık..

11

12

Eklemek istediğim detaylar var daha ama onlarıda zamana yayarak keyifle yapmak istedimGülen yüz (siyah ve beyaz)?

13 14

 

Bir evi yuva yapan en güzel detay en güzel anılarımızı sakladığımız çerçevelerdir kuşkusuzİki kalp

15

 

16 17 18

Okuma odası gün içinde en çok vakit geçirdiğim yer. Bulduğum her fırsatta buradayımGülen yüz (siyah ve beyaz)?.Sığabileceğimi düşünmüştüm ama sığamadım kitaplığıma. Kitaplar iki sıra oldular. İkinci bir kitaplık daha gelicek buraya..

19

20

 

21

22

 

 

Önceleri evde maviyi inanılmaz soğuk bulurken ne ara en çok huzur bulduğum renk haline geldi bilmiyorum. Yatak odamda bu rengi seçerken mavi rengine karşı en ufak bir ilgim yoktu. Şimdi ise bu ton mavi renginin favorim olduğunu söyleyebilirim.
Evimde genel olarak pastel tonları ve beyaz kullanmayı tercih ettim. Bu renklerle kendimi daha huzurlu hissediyorum. Umarım evimi beğenmişsinizdir.
Sevgili Zeynep’e beni ve evimi tatlı bloguna konuk ettiği için çok teşekkür ederim.
Gizem Hatipoğlu

7 thoughts on “Ev Turu/ Gizem’in Evi

  1. Bir çok aksesuarımızın ortak olduğunu keşfettim,-hem de farklı mağazalardan aldıklarınız bile, duvardaki ortancalar mesela – evinizde çok güzel,güle güle oturun 🙂

  2. merhaba,
    gerçekten çok iç açıcı bir ev mobilyalarınızı nereden aldığınızı paylaşırsanız çok sevinirim, bu sene mobilyalarımızı yenileyeceğiz bana da bir fikir olmuş olur. Güzel günlerde oturun.

  3. Ev bir harika olmuş. Acaba duvarlarda kullanılan beyazın tonu ve markası nedir?

  4. Cok cok zevkli bir ev.. cok sevdim.. agiz tadizyla oturmak nasip olsun.. yazi icin tesekkurler keyifle okudum <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website