Ne su kaydırakları, ne yüksek sesli gece hayatı.. Aktivite, her gün sahilde saatlerce uzanıp güneşlenme vs.

Hiçbirini değil; tam anlamıyla böyle bir tatil hayal ediyorum, yeşille iç içe.. Ve böylesine sakin bir yerlerde.. Kimsecikler olmasın.. Hani kimsecikler dediysem; çılgın bir kalabalık olmasın demek istedim 🙂 Gelenlerin amacı eğlenmekten çok dinlenmek olsun.. Öyle bangır bangır şarkı da çalmasın! Hafif bir müzik belki.. Akşam yemekleri ateşli yanar dönerli yemekler tatlılar yerine, mütavazi otel misafirlerine yetecek kadar çıksın. İnterneti olmasın, telefon çekmesin 🙂 Sabahları erkenden kalkıp doğada yürüyelim, sonra havuzda serinleyelim.. Mis gibi kahvaltımızı edelim ailece. İpek yerinde durmasın, bizi çıldırtsın 🙂 Ay yok pardon, buranın üstünü çiziyorum!  O yemeği reddeden İpek gitmiş yerine sakin, her uzattığım lokmada ağzını açan İpek gelmiş meğer 🙂 Of hayaller miami, gerçekler ankara kırsalı şuanda :))

Ne güzel olmaz mıydı!

Galiba bizim çok acilen bi tatile ihtiyacımız var, zira hayal kurmaya başladım 🙂 Bunun sonu balkonda şişme havuzu suyla doldurup bebek oyalama olucak!

 

01_ideenreich_Fiss

02_ideenreich_Fiss_L

3 thoughts on “Hayalimdeki tatil..

  1. hem çalışmaya hem düğün hazırlıklarına başlamak zorunda olan ve o şişme havuza ihtiyacı olan birileri de olabilir bi yerlerde… 🙂 sevgiler… 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website