Mevsimlerden yaz, dallarda kiraz, hepimiz tatil istiyoruz biraz ? 🙂

Biraz az kalır, deli gibi istiyoruz hatta 🙂 Evde duvarlar üstümüze üstümüze gelir gibi oluyor, günler geçsin ve o bütün kış beklenen tatil artık gelsin istiyoruz. Bir sene boyunca gerek diyetle, gerek yazlık kıyafetlerle yaz hazırlığımızı yaptık! Pekiii evlerimizi de yaza hazırladık mı?

O da kurtulmasın mı bir senenin tozundan, fazlalığından!

Bunun için ben kendi evimde halıları kaldırdım! Artık o sıcak şeye basmak dahi istemiyorum. Şıpıdık şıpıdık terliklerimle kah o odaya, kah bu odaya serinlikle geziyorum! Bütün battaniyeler, yorganlar kalktı, pikeler çarşaflar havada uçuyor.. Mis gibi taze çiçekler geldi, vazolarına yerleşti. Peki nelerden ilham aldım evimi yaza hazırlarken? Buyrun sizinle de paylaşıyorum!

cirkel2 cirkel3 DwF2 IMG_9425

 

1-1-1-1-DSC_1145 1-DSC_0156-001 beachcottage.com2 IMG_4753 IMG_9601 summerblogtourcraftberrybush10

10 thoughts on “Yazlık Ev Dekorasyonu

 1. Oh ne güzel fotoğraflar, içim açıldı.. 🙂 Benim kırık beyaz İkea masamdan ve sandalyelerimden de var, bu görsellerde, hiç yabancılık çekmedim. 🙂

 2. Zeynepçim harika fotograflar yine! Senin evini de görmek isteriz, kendi dekorasyon zevkini bizle paylaşmalısın, merak ediyoruz. Opuyorum seni ve tatlı kızını..

  • İpek’cim bu yazıyı hazırlarken, içimden kendi evimi de fotoğraflayabilirdim aslında dedim, ama böyle çokça fikir sunmak daha cazip geldi galiba 🙂
   En kısa zamanda evimden fotoğraflar da ekleyeceğim canım, hele şu evi taşıma işini bir atlatayım!

  • Canım evet, şu son on gündür ev hep koli, görsen çok güç özellikle ramazanda olması yordu bizi, bir an evvel geçebilsem yapacağım bişiyler, planlar hazır 🙂

 3. Ben de yaz gelir gelmez ilk iş halılıları kaldırıyorum 🙂 bu arada taşınıyormuşsunuz, Allah kolaylık versin:) sevgiler..

 4. ipek’cim çok güzel fotoğraflar bunlar, bu yazını ve resimlerini çok beğendim. Eğer izin verirsen sadece resimlerini alıntı alabilir miyim? Tabii ki alıntı olduğunu ve kaynağını belirteceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website